‘Sıfır: Etkisiz Eleman’ filmi görücüye çıktı

Yapımcılığını Murat Zurnacı'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan'ın oturduğu ve senaryosunu Ömer Fikret Şen'in yazdığı komedi filmi 'Sıfır: Etkisiz Eleman' ın tanıtımı, geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen özel gösterimle yapıldı.

‘Sıfır: Etkisiz Eleman’ filmi görücüye çıktı

Filmin özel gösterimini izlemeye gelen isimlerden oyuncu Ayçin Tuyun; “Oyuncu arkadaşım Orçun Kaptan'a destek olamaya geldim ben de filmi ilk kez izleyeceğim emeği geçen herkesin eline sağlık” dedi. Başrol oyuncusu Orçun Kaptan ise;  “Güzel bir iş çektik ben de sizin gibi ilk defa izleyeceğim çok heyecanlıyım bakalım nasıl iş yapmışız” şeklinde konuştu. Başrollerinde Orçun Kaptan, Birgül Ulusoy, Ali Rıza Tanyeli, Volkan Kantoğlu, Gökhan Tevek, Sinan Taşkan, Cumali Karakaya, Sevda Usta, Ayfer Akay gibi tiyatro kökenli oyuncuların yer aldığı komedi türündeki ‘Sıfır: Etkisiz Eleman’ filmi, 26 Nisan’da vizyona girecek.

Filmde; Vecdi (Orçun Kaptan) karakterinin içine kapanıklığından kurtulma hikayesi anlatılıyor. Hikaye boyunca Vecdi’ye, Gülay (Birgül Ulusoy) ve Talat (Ali Rıza Tanyeli) karakterleri yardımcı oluyor. Vecdi, psikologunun (Gökhan Tevek) tavsiyesiyle ilkokul öğretmenini (Sevda Usta) bulmaya ve pasifliğine sebep olan durumu çözmeye çalışıyor.