Sözcü Plus Giriş
GALERİ Sirkenin faydaları nelerdir? Neye iyi gelir? 10 Eylül 2018 02:55
1 Elma sirkesinin tüketilmesi çok sağlıklı olduğu kadar sayısız şifayı da birlikte getiriyor. Bilindiği üzere günümüzün hastalığı obozite çoğu kişinin belası olmaya devam ediyor. Buna çözüm olarak zayıflamak için çok farklı yöntemler ve besinler deneniyor. Uzmanlara göre herkesin zorlandığı kilo vermenin en büyük yardımcılarından biri elma sirkesi! Elma sirkesi kilo vermenizde size yardımcı olmak için birebir.
2 Cilt lekeleri ve kolesterolun azaltılması için birebir. Elma sirkesi kendi başına güçlü bir detokstur ve sayısız hastalığa iyi gelmektedir. Sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenler için vazgeçilmez bir besin kaynağıdır.
3 Elma sirkesi; yediklerimizin verimli kullanılmasına, metabolizmanın hızlı ve uyumlu çalışmasına vücudun asit alkali dengesinin sağlanmasına çok büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.
4 Bedenimizin gerek duyduğu tüm kalsiyumu tek başına sağlamaktadır. Günlük tüketimde peynir başta olmak üzere bir çok besinden alabileceğinizden daha fazla kalsiyumu az bir tüketimle size sunar. Bedenimizin gerek duyduğu tüm kalsiyumu tek başına sağlamaktadır.
5 Günlük tüketimde peynir başta olmak üzere bir çok besinden alabileceğinizden daha fazla kalsiyumu az bir tüketimle size sunar. Zararlı olan sodyumun tüm etkilerini azaltıp tehlike sınırında olan tansiyonu normale çevirir. Tansiyon hastalığınız varsa elma sirkesi evinizde bulundurmanız sizin için faydalı olacaktır.
6 Elma sirkesi ve sade sodayı bir pamuğa damlatıp cildinize sürün ve yarım saat bekleyin mucizevi şekilde bebek gibi bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz. Cildiniz parıldayacak ve pürüzsüzleşecektir. Böylece güzel görünmek sandığınızdan daha kolay. Her yeni bir araştırmadan sirkenin daha gizemli faydaları bilim adamları tarafından keşfediliyor.