Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şirketlerin büyümesinde önemli rol alıyor
Şirketlerin büyümesinde önemli rol alıyor
2011 yılında ilk BPM yazılımını hayata geçiren, bugün ürettiği yerli yazılım Almanya’dan Rusya’ya, Dubai’den Kazakistan’a kadar çeşitli ülkelerde kullanılan teknoloji mimarı Özgür Erol, kurumsal süreç yönetim sistemlerinin (BPM’lerin) şirketlerin işleyişlerini değiştirdiğini söyledi.
Yaşam 6 Şubat 2018 - 11:01

Teknoloji yatırım yapan kuruluşların mutlaka bir BPM kullanması gerektiğini ifade eden Erol, şirketlerin büyümesinde BPM'in önemli bir rol oynadığını belirtti.

BPM ile iş süreçlerinin kolayca yönetilebildiğine dikkat çeken Erol, şirket yöneticilerinin şirkete gelmeden, vakit ve emek avantajı sağlayarak, uzaktan kolayca iş süreçlerine dahil olabildiğini ve bu sayede şirketlerin hızlı kararlar alıp daha çabuk aksiyon alabildiğini söyledi.
Türkiye'nin en başarılı BPM'lerinden birinin ise Netoloji E-Flow olduğunun altını çizen Erol, bu yazılım ile finanstan satışa, satın almadan, müşteri ilişkilerine kadar farklı iş süreçlerinin sürükle bırak yöntemiyle görselleştirmenin mümkün olduğunu belirtti.

Son güncelleme: 13:48 - 26.03.2018