Son kısıtlama öncesi sahile akın

Pazar günü son kez uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala sahiller tatilcilerle doldu.

Son kısıtlama öncesi sahile akın

Turizm kenti Antalya’nın Konyaaltı Sahili, pazar günü son kez uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala, kalabalık görüntüsüyle dikkati çekiyor. Hava sıcaklığının 37, deniz suyu sıcaklığının ise 26 dereceleri gördüğü kentte poyraz etkili oluyor. Yerli ve yabancı tatilcilerle birlikte kentte yaşayan vatandaşlar sahile gelerek güzel havanın keyfini çıkardı. Kimi denizde yüzdü kimi ise güneşlendi.

“ÇOK ŞANSLIYIZ”
Her hafta sonu mutlaka denize geldiklerini belirten Didem Türkmenoğlu, “Antalya’da yaşadığımız için çok şanslıyız. Her hafta sonu mutlaka denize geliriz. Güzel havanın keyfini çıkarırız. Sahili de ilk defa bu kadar kalabalık gördüm” dedi.


“SAHİLİ ÇOK SEVİYORUM” 
Aydın Türkmenoğlu ise ailecek sabah erken saatlerde geldiklerini ve öğle sıcağında sahilde duramayacaklarını söyledi. Denize giren Ege Türkmenoğlu da, Denizi ve sahili çok seviyorum. Hava sıcak ama olsun. Deniz biraz soğuk geldi” diye konuştu. (DHA)

Sağlık çalışanlarının istifa kısıtlaması kalkıyor İlginizi Çekebilir Sağlık çalışanlarının istifa kısıtlaması kalkıyor Pandemide Türkiye'de dolar milyoneri sayısı 21 bin kişi arttı İlginizi Çekebilir Pandemide Türkiye'de dolar milyoneri sayısı 21 bin kişi arttı
Loading...