Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sonsuz aşka evet derken
Sonsuz aşka evet derken
Eşinizle birlikte yeni bir hayata adım atarken, bu mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz.
Yaşam 25 Mart 2018 - 01:58

Bu paylaşımı kusursuz bir şekilde yapabileceğiniz en özel mekanlardan biri de Wyndham Grand İstanbul Levent. Otelin en büyük avantajlarından biri, farklı sayıda konuk ağırlama kapasitesine sahip salonların varlığı. Bu salonlarda ister kokteyl, ister yemek düzenli bir düğün planlayın, tüm organizasyonların ortak noktası kusursuz olmaları.

Mutlu anların adresi

a8_-wyndham-grand-istanbul-levent-_-detay-3

Karşılama kokteylinden düğün yemeğine, kutlama pastasından standart süslemesine pek çok hizmeti gelin ve damadın beğenisine sunan Wyndham Grand İstanbul Levent, misafir sayısı 200 ve 500'ü geçtiğinde özel hizmetlere de imza atıyor. Bu keyifli mekanda aynı zamanda, hafta sonuna özel nikah paketi, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi de organize edilebiliyor.

Görkemli düğünlerin Ege'deki adresi

b4_-wyndham-grand-izmir-ozdilek-_-havuzbasi-dugun-1

Kışın deniz manzaralı bir salonda, yazın da havuzbaşı, çim bahçe veya terasta düğün yapmayı tercih ediyorsanız, Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli, tüm bu isteklerinizi kusursuz şekilde karşılıyor. Servis kalitesi, dekorasyon detayları, hizmeti ve lezzetli yemekleriyle de fark yaratan mekanda evlenen çiftler, deniz manzaralı özel balayı odasında konaklama imkanı da buluyor.