Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medyayı sallayan ihanet!
Sosyal medyayı sallayan ihanet!
Hayatınızda olan kadını ve ya erkeği aldatırken yakalamak büyük bir yıkıma yol açabilir. Arjantinli adam, kız arkadaşını aldatırken yakaladığında herkesten farklı tepki verdi. Gittiği partide kız arkadaşını bir başka adamla öpüşürken yakalayan Arjantinli genç, kız arkadaşına kızmak, aldattığı kişiyi dövmek yerine ikili öpüşürken fotoğrafını çekip internete yükledi.
Yaşam 13 Haziran 2018 - 12:28

Buenos Aires’de yaşayan 20 yaşındaki Mariano, kız arkadaşı olmadan dışarı çıktığı akşamda onunla aynı partide olduklarını fark etmiş. Tek sorun şu ki, kız arkadaşı bir başkasıylaymış. İkiliyi oldukça yakın bir şekilde gören Mariano, onlara yaklaşıp olayın bir kanıtı olarak fotoğraf çekmeye karar vermiş. Kendini zapt etmeyi başarıp olay çıkarmamış olması büyük başarı.

aldatma2-sosyal-medya

Çektiği fotoğrafın açıklamasına ise “Kız arkadaşım (şimdi eski) aynı partiye geldiğimizi fark etmedi” yazmış.  Mariano’nun kız arkadaşı ise fotoğraf Twitter’da paylaşılana kadar yakalandığından habersizmiş…
Lad Bible’da yer alan habere göre olaylar bununla da kalmamış. Kızın ihaneti viral olup binlerce kişi tarafından paylaşılınca, Mariano daha sonra kız arkadaşının olayı açıklamaya çalışırken attığı mesajların ekran görüntüsünü de paylaşmış.

aldatma-3-sosyal-medya

Mesajlarda kız şöyle yazmış: “Çok sarhoştum ve şişko da bana çok baskı yapıyordu. Bana bir sürü şey söyledi ve olaylar oraya nasıl geldi bilmiyorum. “Seni gerçekten seviyorum ve seninle olmak istiyorum.”
Mariano ise kızın uzun bahanelerinin üzerine “Biraz daha efor sarf edebilirdin.” demiş ve şimdi doğal olarak ayrılmışlar… İhanetin kanıtları ise tüm insanlığın görmesi için internette…

Etiketler