Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Su Ayhan ‘Çin Seddi’nin yerini jokerle bilmişti! Eleştirilere yanıt verdi
Su Ayhan ‘Çin Seddi’nin yerini jokerle bilmişti! Eleştirilere yanıt verdi
Kim Milyoner Olmak İster’ programında “Çin Seddi Nerededir?” sorusunda iki joker hakkını kullanan Su Ayhan kendisini eleştirenlere yanıt verdi.
Yaşam 6 Ağustos 2018 - 15:09

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 26 yaşındaki Su Ayhan isimli yarışmacı, 4. soruda hem sunucuyu hem de ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı. Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan yarışmacı Su Ayhan, 2 yılda 6 iş değiştirdiğini belirtti. 4. soruda ‘Çin Seddi nerededir?’ sorusuyla karşılaşan Ayhan, “Cevabı biliyorum ama şu an biraz şey oldum” diyerek seyirci jokerini kullanmak istedi.

İKİ JOKERİNİ HARCADI VE BİLDİ

İlk joker hakkını seyirciden yana kullanan yarışmacı, istediği cevabı alamadı. Seyircinin sadece yüzde 51’i Çin cevabını verdi fakat yarışmacı Su Ayhan bu kez de telefon jokerini kullandı. Telefondaki arkadaşından Çin cevabını alan Ayhan, doğru şıkkı işaret ederek yarışmaya devam edebildi. Su Ayhan, sesli soruda doğru cevap olan “Yaşar Güvenir” yerine “Özdemir Erdoğan” şıkkını seçince bin TL alarak yarışmadan elendi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Genç kadın kendisine yöneltilen eleştiriler sonrasında sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve Çin Seddi’nin yerini bilememesiyle ilgili olarak kendisine yöneltilen eleştirilere ilginç bir yanıt verdi.

 

Son güncelleme: 16:19 - 06.08.2018