Tarkan: Geç oldu, temiz oldu

Tarkan, corona virüsü aşısı olduğunu 'geç oldu temiz oldu' sözleriyle duyurdu. Ünlü şarkıcı paylaşımda bir de itirafta bulundu.

Tarkan: Geç oldu, temiz oldu

Tarkan, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla corona aşısı olduğunu duyurdu. Şarkıcı, paylaşımında, “Aşılarımızı olalım, umutla yarınlara bakalım” dedi.

İTİRAFTA BULUNDU

Öte yandan Tarkan, aşıyla ilgili bir de itirafta bulundu. Aşıyla ilgili soru işaretlerinin olduğunu ifade eden Tarkan, şu ifadeleri kullandı:

* Ne yalan söyleyeyim, benim de bir çok insan gibi bu aşıyla ilgili soru işaretlerim, kuşkularım vardı, kafam karışıktı. Ama görüyorum ki her gün binlerce insanın hayatını kurtarıyor.

* Aşıyı olmamak için direnmenin manası yok. Bu salgın hastalıkla baş etmenin, sağlıklı kalmanın aşıdan başka yolu da yok. Geçmişteki pandemilerde de bu böyleydi şimdi de böyle.

Sağlık Bakanı Koca, coronayla ilgili gelişmeyi 'son dakika' diyerek duyurdu İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Koca, coronayla ilgili gelişmeyi 'son dakika' diyerek duyurdu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kritik tabloyu paylaştı! İşte 26 Ağustos 2021 güncel corona virüsü (koronavirüs) vaka ve vefat verileri İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kritik tabloyu paylaştı! İşte 26 Ağustos 2021 güncel corona virüsü (koronavirüs) vaka ve vefat verileri