Sözcü Plus Giriş

Temizliğe gittiği evde yarışmaya katıldı, hayat hikayesiyle şaşırttı

Oyuncu Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programına katılan Hamide Eda Demir adlı yarışmacı, hayat hikayesiyle dikkat çekti. sozcu.com.tr'nin ulaştığı Demir, kendisine yönelik yoğun ilgiden rahatsız olduğunu iletti.

null
Güncellenme: 15:10, 26/09/2018
Temizliğe gittiği evde yarışmaya katıldı, hayat hikayesiyle şaşırttı

30 yaşındaki Hamide Eda Demir, evinde misafir ettiği konuklarına lezzetli yemek sunmak üzerine kurgulanmış olan Yemekteyiz adlı yarışmaya katıldı. Kaşındaki piercinglerle dikkat çeken 5 buçuk yaşında bir çocuk annesi Hamide Eda Demir hayat hikayesiyle şaşırttı.

 

SERVİS ŞOFÖRLÜĞÜ YAPMIŞ

Dört yıl önce eşinden ayrıldığını ve sonrasında hayatına devam ettirmek adına ev temizliğine gittiğini söyleyen 30 yaşındaki Eda Hanım, muhasebe işiyle uğraşmış, pansiyon işletmiş ve bir dönem personel servisi şoförlüğü bile yapmış… Hamile olduğunu öğrendikten sonra şoförlüğü bıraktığını söyleyen Hamide Eda Demir, yarışmacıları ve program ekibini ise üç yıldır temizliğine gittiği evde misafir etti. Kaşının üzerindeki piercinglerle ilgili de konuşan Eda Hanım, program sunucusu Onur Büyüktopçu’nun ‘hiç acıtmadı mı?’ şeklindeki sorusuna acı çekmekten hoşlandığını, fırsatı olsa tüm vücuduna taktırmak istediğini söyleyerek gerek Büyüktopçu’yu ve gerekse ekran karşısındakileri şaşırttı.

‘İLGİYE ALIŞIK DEĞİLİM’

sozcu.com.tr olarak Demir’e ulaştık ve kendisiyle bir söyleşi yapmak istediğimizi ilettik. Ancak kendisi medyada yer almaktan dolayı rahatsız olduğunu, son dönemde kendisine yönelik gösterilen yoğun ilgiye alışık olmadığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:12:33,