Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
The Pitcher 2018 için geri sayım başladı
The Pitcher 2018 için geri sayım başladı
Gelecek vadeden girişimcilerle yatırımcılarını buluşturan The Pitcher 2018 için geri sayım başladı. 21 Nisan’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte 20 girişim sahneye çıkacak.
Yaşam 9 Mart 2018 - 12:05

The Pitcher için bu sene ABD, İngiltere, Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere 20 farklı ülkeden, 750 girişim sahneye çıkacak. Başvurular arasından seçilen en iyi 20 girişimi sahneye çıkaracak. Girişimciler Türkiye, Avrupa ve Silikon Vadisi'nden 70'i aşkın aktif yatırımcının karşısına çıkarak işlerini ve projelerini tanıtma şansı elde edecek.

Katılımın ücretsiz olduğu ve girişimlere özel ödüllerin dağıtılacağı etkinlikte yatırımcılar da etkinlik kapsamında birçok yeni fikir ve projeyle tanışarak ekosistem trendlerini yakından takip etme fırsatı bulacaklar.

Geçtiğimiz yıl bin kişiden fazla kişinin katıldığı etkinlikte birinci olan girişim E-Sport Akademi bir milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

Son güncelleme: 17:42 - 16.03.2018