Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Toza kire son
Toza kire son
Mevsim dönümlerinde yapılan temizlik bir başka önem taşır. Hijyene önem verenler bu süreçte bir yandan yaz ayının rehavetinden kurtulurken, diğer yandan enerjik bir sonbahara hazırlanırlar. İşte tam bu noktada, evinizi mükemmel şekilde temizlerken sağlığınıza ve çevre korumaya önem veren elektrikli süpürge gibi ürünler seçmek size pek çok avantaj sağlar…
Yaşam 24 Eylül 2017 - 02:52

Teknolojiye kulak verin

Gelişen teknoloji birçok alanda etkisini gösterirken, bu süreçte elektrikli süpürge üreticileri de çeşitli alternatifler sunuyor. Tıpkı, torbasız elektrik süpürgeleriyle yeni bir anlam katan makineler gibi… Nano teknoloji olarak da adlandırılan bu özellik, etrafı kirletmeden toz boşaltmayı mümkün kılıyor. Bu teknolojiyle üretilen özel toz haznesi sayesinde, tozun havada asılı kalması önleniyor ve hazne tek hamlede ve kolayca boşaltılabiliyor.

shutterstock_68494642

Yıkanabilir filtre

Elektrik süpürgesinin filtresinin yıkanabilir olması, farklı zeminlere uygun değişik başlıklara sahip olması, temizliği kolaylaştıran diğer süpürge özellikleri arasında yer alıyor. Düşük enerji kullanımı sağlayan ürünler ise hem sizi masraftan kurtarıyor hem de elektriği boş yere harcamanızı önlüyor.

shutterstock_267355733

Tertemiz evlerde sağlıklı bireyler

Pırıl pırıl bir eve sahip olmak için doğru elektrik süpürgesini satın almanın öneminden ve gelişen teknolojiyle yeni ürünlerin sahip olduğu bazı özel niteliklerden bahsettik. Ama sadece evin temiz olması yetmez.

shutterstock_187159946

Bütün bunlar olurken, temizlik yapan kişinin de sağlığına özen göstermek gerek. O nedenle, kişiye kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tasarımlar üstün manevra kabiliyeti için tasarlanan farklı sistemlerle sizi yormadan evinizin her köşesinde sizi takip edebiliyor. Uzaktan kumandasıyla eğilmeye gerek bırakmayan, özel tasarımıyla bileklerin yorulmasını engelleyerek kullanım kolaylığı sağlayan ürünler evinizi tertemiz yaparken sizin de sağlığınızı koruyor. Toz kaldırma durumu olmadığından, alerjik bünyeler için de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler