Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türk minderi’ne Avrupa’dan büyük talep
Türk minderi’ne Avrupa’dan büyük talep
Beyaz yakalıların en büyük sağlık problemleri arasında yer alan bel ağrısına, Avrupalılar çareyi Türk minderinde buldu. Avrupa’ya minder ihraç eden Beddo isimli Türk firmasının omurga sağlığını korumaya yönelik ürettiği minderlere Avrupa’dan gelen taleplere yetişmekte zorlanıyor.
Yaşam 26 Aralık 2017 - 13:06

Beddo Ortopedik Ürünler yetkilisi Can Yılmaz, hem Türkiye'de hem de Dünya'da baş ağrısından sonra en yaygın şikayetin bel ağrıları olduğunu ve bir çok insanın bel ağrıları nedeni ile yaşam kalitesinden ciddi tavizler vererek tabiri caizse yaşamdan tat tuz alamaz hale geldiğini belirterek, “Şirket olarak bu nedenle hem bel ağrılarını dindirmeye yönelik hem de aynı zamanda omurgayı koruyarak bel ağrılarının oluşum nedenlerini ortadan kaldıran ortopedik minderler tasarladık. Almanya başta olmak üzere Fransa, İspanya ve İtalya gibi Avrupa ülkelerinden ürünlerine büyük talep var. İhracat siparişlerini yetiştirmekte zorlanıyoruz. Firma olarak ek yatırıma gideceğiz” dedi.
(İHA)

Son güncelleme: 14:10 - 27.04.2018