Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye, kahramanlarını anıyor…
Türkiye, kahramanlarını anıyor…
18 Mart Şehitleri Anma Günü'nde Çanakkale'ye gidemiyorsanız üzülmeyin... İstanbul'da da pek çok müze ziyaretçilerini bekliyor
Yaşam 15 Mart 2018 - 11:14

Sadece milletimizin değil, dünya tarihinin de en büyük destanlarından Çanakkale Zaferi'mizi 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir kez daha gururla hatırlıyoruz. İmkanı olanlar bu anlamlı günde şehitlerimize minnetlerini sunmak için Çanakkale'ye gitmenin planlarını yapıyor.
canakkale-muzesi-bultenGidemeyenlerse tüm dünyaya ‘Çanakkale Geçilmez' dedirten, genç-yaşlı, ülkenin her köşesinden gelerek milli ve manevi değerleri için hayatını ortaya koyan kahramanlarımızı anmak üzere çeşitli müzelere akın ediyor.
canakkale-muzesi-bulten2Deriden markası da özel bir sergi açtı. Sergide markanan yıllar boyunca topladığı yüzlerce koleksiyon parçası sosyal sorumluluk anlayışı içinde ücretsiz sergileniyor. Ortaköy'deki sergi hafta içi her gün 10.30-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor. Okul ziyaretleri için ise önceden 0507 558 3279 numaralı telefondan randevu almak gerekiyor.
canakkale-muzesi-bulten1

Son güncelleme: 12:36 - 15.03.2018