Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufuk Tarhan ile gelecek konuşulacak
Ufuk Tarhan ile gelecek konuşulacak
Geleceğin başarılı insan modelini anlattığı ‘T İnsan’ kitabıyla son dönemde tüm dikkatleri üzerine çeken fütürist Ufuk Tarhan, yarın Akasya Sohbetleri’ne konuk olacak ve geleceğe dair konuşacak. 
Yaşam 5 Aralık 2017 - 14:37

Her ay farklı uzmanın misafirlerle buluştuğu Akasya Sohbetleri, bu ay Türkiye'nin tek kadın fütüristi Ufuk Tarhan'ı ağırlıyor. Tarhan, yarın saat 15.00'da Food Court Lounge'da gerçekleşecek söyleşisinde dinleyicilerle geleceğe kapı aralarken, gelecek planlamanın püf noktalarını ve dikkat edilmesi gereken ayrıntıları paylaşacak.

‘GENÇLERİ RAHAT BIRAKIN’

Gençlere kendi mesleklerini yaratmalarını, her alanda bir şey ve bir alanda da her şeyi bilmelerini tavsiye eden fütürist Ufuk Tarhan, büyüklerden de gençleri rahat bırakmalarını rica ediyor. Gelecekte başarılı olacak insan modeli olarak tanımladığı T İnsan'ı katılımcılara detaylarıyla anlatacak olan Tarhan, ayrıca fütürizm üzerine yaptığı çalışmalar ve öngörülenler hakkında misafirlere bilgi verecek.