Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Unicef Umut Balosu’nda her çocuk için umut dilendi
Unicef Umut Balosu’nda her çocuk için umut dilendi
UNICEF’in Türkiye’deki çalışmalarına destek sağlamak amacıyla düzenlenen Unicef Umut Balosu, iş, sosyal ve sanat çevrelerinden geniş katılımla umut dolu bir akşam yaşattı.
Yaşam 26 Ekim 2018 - 16:02

Uniucef Türkiye Milli Komitesi'nin düzenlediği UNICEF Umut Balosu geçtiğimiz gün gerçekleşti. Unicef Türkiye İyi Niyet Elçisi Ferhat Göçer ve orkestrasının sahne aldığı geceye iş, sanat ve cemiyet hayatından yardımsever simaların yanı sıra yine iyi niyet Elçilerinden Ayşe Kulin ve Müjdat Gezen de katıldı.

Müjdat Gezen

Müjdat Gezen

Gece, DHL Express Türkiye sponsorluğunda gerçekleşti. Marka her davetli adına UNICEF Hayat Veren Hediyeler bağışlayarak, dünyada çeşitli insani krizlerin ortasında kalan muhtaç çocuklar için 14.000 doz çocuk felci aşısı katkısında bulundu. Gecenin “Her Çocuk İçin Eğitim” Sponsoru Bodrum Yalıkavak Marina oldu.

Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

Unicef Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tezer Kutluk konuşmasında tüm gelişmelere rağmen dünyanın birçok yerinde çocukların zorlu şartlarda yaşadığına dair bilgiler paylaşarak UNICEF'e verilen her desteğin çocukların yaşamı için çok değerli olduğuna dikkat çekti.

Unicef Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle

Unicef Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle

Unicef Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle, “UNICEF, tüm çocukların haklarını ve esenliğini savunur. En savunmasız ve dezavantajlı olanlardan başlayarak tüm çocuklara ulaşmak ve onların potansiyellerini ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak bizim görevimizdir. Hepimiz bu dünyayı çocuklar için daha iyi bir yer haline getirme sorumluluğunu paylaşıyoruz ve bugün hem burada hem dünyanın her yerinde çocukların yanında olan tüm dostlara verdikleri destek için müteşekkiriz” dedi.