Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü kadınların Nişantaşı’ndan Galatasaray’a yardım yürüyüşü
Ünlü kadınların Nişantaşı’ndan Galatasaray’a yardım yürüyüşü
Ünlü kadınlar, Nişantaşı’ndan Galatasaray’a kadar hayatlarının en anlamlı yürüyüşünü gerçekleştirdi.
Yaşam 18 Nisan 2016 - 23:46

Ünlü kadınlar, Nişantaşı'ndan Galatasaray'a kadar hayatlarının en anlamlı yürüyüşünü gerçekleştirdi. Eliz Sakuçoğlu'nun önderliğindeki etkinlikte Irmak Ünal, Eda Taşpınar, Deniz Berdan, Ceylan Çapa ve Merve Boluğur destek için beş bin adım attı.

25 BiN LiRA BAĞIŞ YAPILDI

Sabahın erken saatlerinde Nişantaşı'nda buluşan ünlü kadınlar, Galatasaray'a kadar yürüdü. Hayırlı bir işe vesile olduklarını ve beş bin adım atarak beş farklı derneğe katkı sağladıklarını belirten projenin danışmanı Eliz Sakuçoğlu, “Bu adımlar sayesinde sponsor firma toplam 25 bin lira bağışta bulundu” diye konuştu.

HER KURULUŞA 5 BiN LiRA

Beş farklı sivil toplum kuruluşunu temsilen katıldıkları yürüyüşte, Eliz Sakuçoğlu ve Eda Taşpınar TOÇEV'i, Ceylan Çapa ve Deniz Berdan Omurilik Felçlileri Derneği'ni, Merve Boluğur Tohum Otizm Vakfı'nı, Irmak Ünal, kızı Kayla Karabacak ve Begüm Berdan TEGV'i, Raisa ve Vanessa Sason ise KAÇUV'u temsil etti.