Ünlü manken Gisele Bündchen, ağlara takılan kaplumbağayı kurtardı

Brezilyalı ünlü manken Gisele Bündchen, sahilde ağlara takılmış kaplumbağayı kurtarma görüntülerini paylaştı ve milyonlarca takipçisine seslendi.

Ünlü manken Gisele Bündchen, ağlara takılan kaplumbağayı kurtardı

Brezilyalı manken Gisele Bündchen, Instagram hesabında paylaştığı videoda ağlara takılmış bir kaplumbağayı kurtardığı anları milyonlarca takipçisine gösterdi.

 

41 yaşındaki Bündchen, sosyal medya platformundan paylaştığı videoda ağlara takılarak ters dönmüş kaplumbağayı görünce hemen yanına koşarak yaralı hayvanı ağlardan kurtarıyor. Bu sırada Portekizce konuşan Bündchen, “Bu sabah sahilde köpeğim Onyx ile yürüyüş yaparken, köpeğim havlamaya başladı. Ben de ağların yanına gidince bir kaplumbağanın ters döndüğünü ve ağlara takıldığını gördüm. Hayvanın gözlerinde korkuyu gördüm” dedi.

Bündchen’in yaklaşık 100 kilogram ağırlığındaki kaplumbağayı kaldırıp denize götürmesi büyük takdir topladı.

Kaplumbağayı ağlardan kurtardıktan sonra Bündchen halsiz kalan kaplumbağayı kaldırarak denize götürüyor. Uzmanlar kaplumbağanın en az 100 kilogram ağırlığında olduğunu öne sürdü.

Bündchen, kurtarma anlarını sosyal medyadan paylaştı.

18 milyondan fazla takipçisi olan Bündchen, “Adrenalinin insanı güçlendirmesi harika bir şey. Hiç düşünmeden onu tuttum ve denize götürdüm. Özgürce yüzebilmesini görmek beni çok mutlu etti” dedi.

Bündchen, “Maalesef çok sayıda canlı bu şekilde ağlara takılıp ölüyor. Bütün canlıları korumak bizim tercihimiz olmalı” dedi.

Gisele Bündchen: 'Tom Brady kıyafetleri benden çok seviyor' İlginizi Çekebilir Gisele Bündchen: 'Tom Brady kıyafetleri benden çok seviyor' Ünlü manken Emily Ratajkowski yıllar sonra açıkladı: Beni taciz etti İlginizi Çekebilir Ünlü manken Emily Ratajkowski yıllar sonra açıkladı: Beni taciz etti Ünlü manken Rosie Huntington Whiteley'den Jason Statham'a övgü İlginizi Çekebilir Ünlü manken Rosie Huntington Whiteley'den Jason Statham'a övgü
Loading...