Sözcü Plus Giriş

‘Ünlülerin bu paraya ihtiyacı yok’

Ünlüler reklamını yaptı SÖZCÜ gerçeği ortaya çıkardı. Demet Akalın, Seda Sayan, Gülşen, Ece Erken ve Ebru Şallı'nın sosyal medya hesaplarından reklamını yaptığı bir detoks çorbası ile ilgili haber yapmış ve ürünün sağlıksız olabileceği yönüne dikkat çekmiştik. Bugün Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programına katılan Ayhan Ercan da haberimize değinerek bir çağrıda bulundu.

Eser AKGÜL
Güncellenme: 11:48, 21/02/2017
‘Ünlülerin bu paraya ihtiyacı yok’

Geçtiğimiz hafta organik çorba şeklinde lanse edilen ancak sağlık açısından birçok sakıncası olabilecek bir ürünün, ünlü isimler tarafından reklamını yapmasının ne kadar yanlış olduğu üzerine bir haber yaptık. Renkli Sayfalar programına katılan Bitki ve Aktarlar Derneği Başkanı Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan da katıldığı Renkli Sayfalar programında SÖZCÜ’nün bu haberini dile getirdi.

renkli-sayfalar

“Bazı ürünlerin ünlüler tarafından internette çok fazla reklamı yapılıyor. ‘Yapmayın’ diyorum buradan artık. Geçtiğimiz hafta büyük bir gazetede haber çıktı. Bu iş sağlık işi. Ünlülerin de böyle reklamların paralarına ihtiyacı yok. Buradan tekrar dile getirmek istiyorum. Ünlüler ürün tanıtmasınlar.”

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya “Metabolizmayı değiştiren ilaçlar ve bakanlığın sertifika vermediği ürünler var internette satılan, dikkatli olmak lazım.”

İlginizi ÇekebilirSon 'organik' tuzağı ünlüleri de yakaladıSon 'organik' tuzağı ünlüleri de yakaladı
Yayınlanma Tarihi:11:26,