Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Unutulmaz bir 14 Şubat için…
Unutulmaz bir 14 Şubat için…
Sevdiğimiz kişiyle hayat boyu unutulmayacak kadar özel anlar yaşamak pek çoğumuzun hayali.
Yaşam 12 Şubat 2017 - 01:31

Sevdiğimiz kişiyle hayat boyu unutulmayacak kadar özel anlar yaşamak pek çoğumuzun hayali. Fakat bu hayali gerçekleştirmek büyük bir özen ve özveri istiyor. Değer verdiğiniz kişinin hangi çiçeği sevdiğinden nasıl bir mekandan keyif alacağına pek çok noktaya dikkat ederken bazen sakınan göze çöp batabilir. İşte bu nedenle size minik bir ‘dikkat edilecekler listesi' hazırladık. Sevgililer Gününüz şimdiden kutlu olsun!

2

– Sevgilinize eski kız/erkek arkadaşınızın adıyla hitap etmek size ilişki boyunca hatırlatılacak bir gaftır. Tabii ilişkiniz sürerse…

– Bir anlık dalgınlık sonucunda, 14 Şubat gecesi çıktığınız yemekte, sevgilinizin alerji olduğunu bildiğiniz yemekleri sipariş etmek başınızı büyük derde sokar. Aynı konu seçeceğiniz çiçek bakımından da çok önemli.

1

– Sevgilinizin haberi olmadan anne ve babanızı 14 Şubat gecesi programınıza dahil etmeyin.

– Uzun zamandır istediğiniz ve sevgilinizin de çok haz etmese de kullanabileceği bir armağan seçmeyin; tıpkı Playstation gibi…

Etiketler