Van’da atlıboard

Van'da geçen hafta etkili olan kar yağışı ardından dondurucu soğuk haya yaşamı olumsuz yönde etkilerken, bunu keyifli hale getirenler de oldu. Kar yağışını fırsat bilen Vanlı esnaf ve profesyonel snowboardçu Cem Yaşar, Edremit İlçe Belediyesi'ne ait olimpik binicilik tesislerinde, atlı snowboruad gösterisi yaparak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi. Yaşar, yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Van'a, kış ayları için de beklediklerini belirtirken, atlı snowboard'un inanılmaz keyifli bir deneyim olduğunu söyledi. 

Van’da atlıboard

Van’da geçen hafta etkili olan kar yağışı, kent merkezinde eriyip yerini güneşli havaya bırakırken, Edremit İlçesi’nde yer yer 20 santimetreyi bulan kar, bazıları için farklı ve zevkli yeni deneyimler keşfetme imkânına dönüştü. Yoğun karın keyfini çıkarmak isteyen bir profesyonel snowboard’çu, ilk defa atın çektiği snowboard üzerinde gösteri yaptı. Edremit ilçe belediyesine ait Çiçekli Mahallesi’nde bulunan olimpik binicilik tesislerine gelen sporcu, hareketleri ile nefes keserken, zaman zaman da koşan atın hızına ayak uyduramayıp düştü.
snowboruad

Yazın bile snowboard yapmanızı sağlayan dev airbag İlginizi Çekebilir Yazın bile snowboard yapmanızı sağlayan dev airbag