Wesley Sneijder ‘İstanbul benim için çok özel’

Borhan Holding bünyesi altında inşaat sektörüne hızlıca giriş yapan Econ İnşaat, birçok konut projesine imza atarak sektöre yeni bir hız ve dinamik kazandırdı.

Wesley Sneijder ‘İstanbul benim için çok özel’

Geçtiğimiz günlerde yapılan Econ İnşaat Kağıthane Bölge Ofisi açılışında 2017 yılı Altın Palmiye Yaşam ve İş ödülü dalında yılın iş adamı ödülünü alan Yunus Emre Borhan, Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Econ İnşaat için oldukça heyecanlı olduğunu, sektörün gelişmesine katkı sağlayacak tüm projelere yatırımlarını yönlendireceklerini, karlılığı yüksek ve merkezi konumlarda bulunan projelere odaklandıklarını söyledi.
cew
Toplumsal sorumlulukların bilincinde, ülke mimarisine katkıda bulunarak, güvenli yaşam alanları inşa etmeyi hedefleyen Econ İnşaat, ülke ve sektör gelişimine katkıda bulunmak, daha karlı ve sürdürülebilir yatırımları yönlendirmek, doğru yer seçimi ve tasarımla yeni kentsel mekanlar üretmek gibi kalite politikalarını benimseyen güçlü ve dinamik bir yapıya sahip.
Şirket hissedarlarından Wesley Sneijder ise yoğun kamp programından dolayı geceye katılamadı. Ancak hazırlamış olduğu konuşma videosuyla İstanbul'un kendisi için çok özel olduğunun altını çizerek projenin Kağıthane ilçesine değer kazandıracağından emin olduğunu belirtti.  Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Econ İnşaat, bulunduğu her ortama modern ve yalın bir hava katan, bir çok özel proje de adından söz ettiren ünlü ve başarılı Mimar Eren Talu ile birlikte fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor