Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur altında okutulan mevlitte Mehmetçiğe dua edildi
Yağmur altında okutulan mevlitte Mehmetçiğe dua edildi
Anavatan Partisi Pendik İlçe Başkanlığı'nın şiddetli yağmur altında okuttuğu mevlitte Afrin operasyonunda destan yazan Mehmetçiğe dualar edildi.
Yaşam 26 Şubat 2018 - 11:55

Türk Silahlı Kuvvetleri  tarafından yürütülen Afrin Operasyonu’na yurdun dört bir yanından destek gelmeye devam ederken, dün de öğlen namazının ardından Anavatan Partisi Pendik İlçe Başkanlığı tarafından okutulan mevlitte vatandaşlar yağmur altında Mehmetçik için dua etti.

“ALLAH’IN İZNİYLE ZAFER YAKINDIR”

“Kalbimiz de duamız da Mehmetçikle” sloganıyla okutulan mevlide, Anavatan Partisi İstanbul İl Başkanı Gökan Çakır da katıldı. Afrin operasyonunda devletin ve milletin yanında olduklarını belirten Çakır, “Operasyonda kaybettiğimiz Mehmetçiklerimiz için derin üzüntü içerisindeyiz. Bir taraftan da ordumuzun destansı başarısı göğsümüzü kabartıyor. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kahraman Mehmetçiğimiz, Afrin’i dört koldan kuşattı. Başarılı operasyonlarla tüm cepheler birleştirildi. Allah’ın izniyle zafer yakındır.

Son güncelleme: 12:23 - 26.02.2018