Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yanından asla ayıramayacak
Yanından asla ayıramayacak
Değer verdiğiniz kişilerin yanlarında daima sizden bir parça taşımasını istiyorsanız, yılbaşı hediyesi seçerken küçük ama kullanışlı seçeneklere mutlaka göz atmalısınız…
Yaşam 23 Aralık 2017 - 04:21

Özlem GÜRSES

Anahtarlık

anahtarlik

Nereye gidersek gidelim yanımızdan ayırmadığımız nesnelerden biri de anahtarlarımız. Bu nedenle ilgi çekici bir anahtarlık hoş armağan seçenekleri arasında sayılabilir.

Bere ve eldiven

eldiven

Kış soğuğunda sizi koruma altına alacak olan bere ve eldiven de, küçük ama kullanışlı armağanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kulaklık

kulaklik1

Telefonunu elinden düşürmeyen birine hediye alırken tercihinizi kulaklıktan yana kullanabilirsiniz. Daima yanında taşıyacağı ve pratik kullanıma uygun bu ürün, güzel bir hediye olabilir.

Şans bilekliği

bileklik

Yeni yılda sevdikleriniz için dilediklerinizin bir sembolünü bilekliğe takarak hediye edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinin dileklerini yanlarında taşımış olurlar.

Cüzdan

cuzdan

Yeni yıla yeni bir cüzdanla girmek, çoğu zaman bereketli bir yıl temennisidir. Kaliteyi ön planda tutarak seçtiğiniz bir cüzdanla, uzun süre sevdiklerinize eşlik edebilirsiniz.

Telefon şarjı

sarj

Şarj, temel ihtiyaçlar arasında sayılır hale geldi. Herkesin şarjı var ama artık teki yetersiz kalıyor. Bir tane daha almanızda yarar var.