Sözcü Plus Giriş
GALERİ Yatak odasında bu cümleleri kullanmayın! 15 Nisan 2019 05:30
1 Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. Bazen söylenen bir kelime yatağın tüm büyüsünü bozabilir. İşte yatakta uyumu bozmamak için söylenmemesi gereken cümleler...
2 Beni bu saatte bunun için mi uyandırdın?: Yatakta eşinize yönelteceğiniz bu soru, eşinizi sizden uzaklaştırır. Partneriniz önemsenmediğini düşünür. Daha kibar bir şekilde saatin uygun olmadığını dile getirin.
3 Işıkları kapatır mısın?: Işıkların kapanmasını istemeniz sizin öz güveninizin yeterli olmadığını gösterir. Kendinizi yeterince beğenmediğinizi, yeterli bulmadığınızı gösterir. Bir erkek ya da kadın öz güven eksikliği yaşayan biriyle beraber olmak istemez.
4 Bu günah değil mi?: Bir ilişki aşamasına gelen herkes, önceden her şeyi değerlendirmiştir ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğini düşünür. Yatakta böyle bir soru sormanız onu sinir krizlerine sokabilir.
5 Ailemle ne zaman tanışacaksın?: Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bir erkek bu sorunun yerinin kesinlikle yatak olmadığını düşünerek size olumsuz bir yönde tepki gösterebilir.
6 Aman makyajımı bozma!: Her erkek bakımlı ve makyajlı kadın sever. Fakat yatakta makyajlı olmak ve bunun için erkeğe uyarıda bulunmak bir erkeğin hoşuna gitmez.
7 Göbeğime ve selülitlerime bakma lütfen!: Yatakta kadını tanımak isteyen erkek göbek, selülit vs. bakmazken kadının bunlara takılması ve bunu dert etmesi yataktaki erkeği bir hayli kızdırır.
8 Bir bebek fikrine ne dersin?: Bebek düşüncesi uzun süre düşünüldükten sonra çiftlerin beraber vermeleri gereken bir karardır. Bir erkek bu fikre yatakta ve bir anda yakalanırsa ne cevap vereceğini bilemez, fazlasıyla sinirlenebilir.