Sözcü Plus Giriş
GALERİ Yatakta bu cümleleri sakın kurmayın! 18 Aralık 2018 06:02
1 Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. İşte yatakta uyumu bozmamak için kadınların söylememesi gereken 7 cümle...
2 Beni bu saatte bunun için mi uyandırdın?: Yatakta eşinize yönelteceğiniz bu soru, eşinizi sizden uzaklaştırır. Erkek önemsenmediğini düşünür. Daha kibar bir şekilde saatin uygun olmadığını dile getirin.
3 Işıkları kapatır mısın?: Işıkların kapanmasını istemeniz sizin özgüveninizin yeterli olmadığını gösterir. Bir erkek özgüven eksikliği yaşayan bir kadını yatağında istemez.
4 Bu günah değil mi?: Bir erkek önceden her şeyi değerlendirmiş ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğini düşünür. Yatakta böyle bir soru sormanız onu sinir krizlerine sokar.
5 Ailemle ne zaman tanışacaksın?: Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bir erkek bu sorunun yerinin kesinlikle yatak olmadığını düşünerek size olumsuz bir yönde tepki gösterir.
6 Aman makyajımı bozma!: Her erkek bakımlı ve makyajlı kadın sever. Fakat yatakta makyajlı olmak ve bunun için erkeğe uyarıda bulunmak bir erkeğin hoşuna gitmez.
7 Göbeğime ve selülitlerime bakma lütfen!: Yatakta kadını tanımak isteyen erkek göbek, selülit vs. bakmazken kadının bunlara takılması ve bunu dert etmesi yataktaki erkeği bir hayli kızdırır.
8 Bir bebek fikrine ne dersin?: Bebek düşüncesi uzun süre düşünüldükten sonra çiftlerin beraber vermeleri gereken bir karardır. Bir erkek bu fikre yatakta ve bir anda yakalanırsa ne cevap vereceğini bilemez, fazlasıyla sinirlenir.