Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaza formda girmenin en etkili yolu
Yaza formda girmenin en etkili yolu
Tüm dünyada en çok tercih edilen, cerrahi olmayan yağ azaltma ve vücut şekillendirme yöntemi ‘ameliyatsız lazer lipoliz’ dört ayrı teknolojiyi barındırıyor.
Yaşam 23 Nisan 2017 - 00:09

Tüm dünyada en çok tercih edilen, cerrahi olmayan yağ azaltma ve vücut şekillendirme yöntemi ‘ameliyatsız lazer lipoliz' dört ayrı teknolojiyi barındırıyor. Akıllı vücut yağ analizi ve ölçümü, yağ azaltma için non-invaziv düşük seviye lazer, lenfatik drenaj / selülit için IR vakum masajı ve cilt sıkılaştırma için radyofrekans bu yöntemde yer alan teknolojiler…

5

Çalışma sistemi

Düşük seviye lazer ışığı tedavi pedlerinden salınarak, yağ hücresinde depolanmış trigliseridin serbest yağ asidi ve gliserole yıkımını, hücreden dışarı atılımını tetikler. Serbest kalan yağ içeriği vücut dokularına taşınarak tedavi süresi egzersizle yakılır. Kızıl ötesi vakum masajı, lazer sonrasında lenfatik drenajı artırmak, serbest kalan yağı mobilize etmek için uygulanır. Bölgedeki kan dolaşımını da artırdığı için kolajen dokunun sentezi ve büyümesini tetiklerken, fibrozselülit dokunun parçalanmasını sağlayarak, uygulama bölgesine daha ince, sıkı, yumuşak ve sağlıklı görüntü kazandırır.

Güvenli bir yöntem

Bağımsız klinik çalışmalar sistemin tamamen güvenli ve yan etkisiz olduğunu göstermiştir. Lazer basit olarak, hücrenin yağ atılımını tetikler. İşlem, hücreye hiçbir şekilde zarar vermez, hücreler daha küçük ve sağlam olarak yerinde kalır. Hücreler, daha az yer kapladığı için sonuçlar hemen gözlenir. FDA onaylıdır. Kalori alımı ve yeme planı stabil olduğu sürece sonuçlar uzun sürelidir.

2

Kaç seans gerekir?

Tedaviler sekiz seanslık paketler olarak planlanır. Konsültasyon sırasında tedavi planınız erişmek istediğiniz sonuç göz önüne alınarak kararlaştırılır. Sekiz seans tedavinin haftada iki kez olmak üzere dört hafta uygulanması önerilir. Tedavi süresi, uygulama bölgesine göre değişim gösterebilir. Kişisel hedefler göz önüne alınarak, sonuçların performansını hızlandırmak ve uzun süreli korumak adına tedavi sonrası egzersiz önerilebilir.

4

Kimler için uygun?

Kadınlarda göğüs üstü hariç, erkek ve kadının tüm vücut bölgelerinde etkin biçimde uygulanır. Bazı medikal durumlarda uygulama yapılmaz. Birçok kişi ilk adımda çok az his duyar ve çoğunlukla uygulamayı rahatlatıcı olarak adlandırır. Tipik hissiyat, uygulama bölgelerinin cilde değdiği noktada hafif bir sıcaklıktır. İkinci ve üçüncü adım olan vakum ve radyo frekansta his biraz daha fazladır. Rahatlatıcı bir masaj olarak değerlendirilir.