Sözcü Plus Giriş
GALERİ Yemek yeme tarzınız cinsel yaşamınız hakkında bilgi veriyor! 14 Şubat 2018 02:54
1 Karşınızdaki kişinin nasıl bir cinsel hayata sahip olduğunu merak ediyorsanız önce yemek yeme stiline dikkat etmelisiniz.
2 Açlık durumu fark etmeksizin hemen sofraya oturan kişiler: Bu gibi kişiler cinselliğe düşkün olurlar. Acelecidirler ve karşısındakine genelde güven vermezler.
3 Yemek davetini çeşitli sebeple erteleyenler:Tehlikeli tiplerdir. Deyim yerindeyse; saman altından su yürütürler... Ne kadar öz güvenli gözükseler de komplekslidirler. Cinsel hayatları da son derece karışıktır. Düzensiz ve tekil olmayan ilişkileri vardır.
4 Yemek konusunda seçici davranıp, sonrasında pişmanlık yaşayanlar: Yarattıkları fırsatları kullanırlar ve genelde bu tipleri gözü pek bir şey görmez. Cinselliğe düşkündürler.
5 Çok yavaş yemek yiyenler: Sevişmeden önce uzun bir ön hazırlık yaparlar; duş alma, parfüm sıkma, özenle kıyafet seçme gibi...
6 Yemeği hızlı yiyenler: Bu tip insanlar biraz bencildirler. Partnerlerini pek düşünmeden hareket ederler. Cinsellik onlar için yemek yeme, su içme, uyuma gibi bir temel ihtiyaçtır. Genelde işin içine sevgi katmazlar.
7 Yedikleri yemekleri sürekli eleştirenler: Yemekte olduğu gibi hayatlarının her alanında bir eleştiri vardır. Kolay kolay memnun olmazlar. Sürekli söylenti içindedirler ve bu durum partnerlerini de mutsuz eder.
8 Kuş sütü eksik olmayan masada tabağını yarım bırakanlar: Bu tipler ise kur yapmayı çok severler. Gösterişe de son derece meraklıdırlar. Ön sevişme onlar için oldukça önemlidir. Sürprizlerle dolu bir hayatları vardır. Partnerlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.