Yeni taşındıkları evde buldukları notta yazanlar yeni kiracıları şoke etti!

Yeni eve taşınan kiracılar, eve girdiklerinde not buldu. Notu okuduklarında arka bahçede bir kedi olduğunu öğrenen Miranda ve ailesinin hikayesi herkesi duygulandırdı.

Yeni taşındıkları evde buldukları notta yazanlar yeni kiracıları şoke etti!

Miranda ve ailesi geçtiğimiz temmuz ayında yeni evlerine taşındılar. Eve girdiklerinde, bir önceki sahibinin masanın üstüne bir not bıraktığını gördüler.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Our story #cat #kitty #pets #animals #Raz #razthecat

@ wottrns‘in paylaştığı bir gönderi ()

Okuyunca gözlerine inanamadılar. Notta şunlar yazıyordu:

“Yeni evinize hoşgeldiniz! Umarız ki en az bizim kadar seversiniz. Sizden bir ricamız olacak. Elbette yapmak zorunda değilsiniz. Ancak yaparsanız çok seviniriz. Evin arkasında yaşlı bir kedi var. 12 yıl önce annesi onu bahçemizde dünyaya getirdi. Ayaklarından birinde sakatlık var. Yanına yaklaşmanıza izin vermez. Yıllardır onu her gün günde iki kez mamayla besliyoruz.”

Miranda, Dodo'ya “Hemen evin arka bahçesine çıktık ve kedinin orada olduğunu gördük” dedi. “Gülmeye başladık çünkü şu anda beş kedimiz var. Her taşındığımız yeni evin bir önceki sahibi evde kedisini bırakıyordu. Böylelikle beş kedimiz oldu” diye ekledi. Miranda kediye Raz adını verdi. Yavaş yavaş kedinin güvenini kazanmaya başladı.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

I think he wants food #cat #kitty #pets #catsofinstagram #Raz #stray #razthecat

@ wottrns‘in paylaştığı bir gönderi ()

“Eskiden kapıdan her çıktığımızda kaçardı. Şimdi dışarıda yan yana oturuyoruz ve kaçmıyor. Artık evin kapısı açıkken bile mamasını yiyor. Eskiden kapının kapanmasını beklerdi” dedi. Miranda bir gün kedinin güvenini tamamen kazanarak veterinere götürmeyi umut ediyor. Son olarak, “Eğer bir kediye yardım edebilecek maddi gücünüz varsa, hiç düşünmeden yardım edin. Onlara ikinci bir şans tanımak ve hayatta yeni bir sayfa açtıklarını görmek kadar güzel bir duygu yok” dedi.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Raz and smokey #kitty #pets #catsofinstagram #Raz #stray #razthecat #orange #cat

@ wottrns‘in paylaştığı bir gönderi ()