BU TEKNOLOJİ UYKU SORUNUNU ORTADAN KALDIRIYOR

Evinizde ihmal edilmesi şakaya gelmeyen eşyaların başında yatak gelir. Bazen bu gerçeği ihmal ederiz ve uzun vadede bize faturası çok ağır olabilir. Bel fıtığı teşhisi konulduktan sonra yatağını değiştiren insanların varlığı, bu durumu kanıtlayan en önemli örnekler. Peki ne yapacağız? Her günün ciddi bir bölümünü yatağımızda geçirdiğimizi unutmamamız gerekiyor. Sonrasında ise tabii ki sağlığımızın için faydalı olacak bir yatağı tercih edeceğiz.


“Nasıl bir yatak?” sorusunu sormadan önce yeni bir teknolojiden bahsedelim. Çünkü bu teknoloji yataklara dair bildiğimiz her şeyi değiştiriyor…

ORGON.INK kumaşı ile daha sağlıklı bir yaşam

ORGON.INK hibrid kumaşını hiç duydunuz mu? Bu kumaşın yapısında bulunan ve özel bir örgü tekniği ile işlenmiş olan metal lifler, elektromanyetik radyasyonun iletiminde azalma sağlanıyor. Elektromanyetik etkinliği kalkan mekanizması emilim ve geri yansıtmadan oluşuyor. Peki elektromanyetik kirliliğe karşı kalkan görevi gören bu teknoloji ne işe yarıyor? Önce elektromanyetik kirlilik ve zararlarını öğrenmekte fayda var.

Elektromanyetik kirlilik ve zararları

Günümüzde uykumuzun düşmanı olan iç ve dış faktörler var. Evimizin içinde cep telefonları, televizyonlar, mikrodalga fırınlar, buzdolapları, müzik setleri, bilgisayarlar ve benzeri pek çok ev aleti, dışarıda ise baz istasyonları, metro gibi ulaşım araçları veya otomobil ve nakil hatları bizleri kuşatıyor. Tüm bunlar elektronik ve manyetik alan kirliliği yaratan kaynaklar.

Bu kaynakların sıklıkla görülen olumsuzlukları ise şöyle: Baş ağrısı, yorgunluk, uygu bozuklukları, duyma bozukluğu, görme bozuklukları, baş dönmesi, bulantı hissi, karamsarlık ve sinirlilik. Şimdiyse sırada İDAŞ Sleeptech’in sunduğu çözüm var.

SLEEPTECH İLE DOĞADA GİBİ UYAN

Günlük hayatımızda elektromanyetik ve eloktrostatik radyasyon oluşturan ve sayıları gittikçe artan farklı kaynaklar ile kuşatılmış olmamız uykumuzu derinden etkiliyor. Bu kaynakların kirlilik birikimi arttıkça olumsuz etkiler de artıyor ve sağlığımızı bozuyor. İDAŞ Sleeptech ise bizi bu kaynakların etkisinden arındırıp şehirde olsak bile doğada uyumuşuz gibi bir etki yaratıyor. Sizin için daha sağlıklı ve daha huzurlu bir uykunun kapısını aralıyor.

Sleeptech, İDAŞ için özel tasarlanmış ve tekstil araştırma enstitüsü Aitex® tarafından sertifikalandırılmış olan çok katmanlı ORGON.INK hibrid kumaş yapısıyla elektromanyetik ve elektrostatik kirliliklere karşı bir bariyer oluşturuyor.

Yapısında bulunan doğal TURMALINE kristallerinin vücut ısımız ve hareketlerimiz ile aktive olmasıyla negatif iyonları toplayarak stres ile savaşıyor ve patentli topraklama sistemiyle doğada çıplak ayakla yürür gibi manyetik ve statik elektrik kirliliğinin etkin olarak boşaltılmasını sağlıyor. Bütün bu tamamlayıcı etkiler uyku kalitemizin artmasına, dinlenmiş ve tam enerjik olarak uyanmamıza ve bağışıklık sistemimizin güçlenmesine yardımcı oluyor.