YENİ NESİL OFİSLERDE STRESTEN UZAK OLUN!

İş hayatının yoğunluğu çalışanları strese sokuyor. Uzmanlara göre stres düzeyi arttıkça motivasyon ve başarı düzeyi de azalıyor. Peki bununla nasıl başa çıkabiliriz? Bu sorunun cevabı çalıştığınız ortamda gizli. Hemen açıklayalım...

İçiniz daralmasın

Gün ışığını alan, ferah, şık dizayn edilmiş, konforlu ofisleri tercih edin ki içiniz açılsın. Bizden küçük bir tavsiye daha; madem gün ışığı alıyor, birkaç çeşit bitki yerleştirin.

Teknolojiyle savaşmak zorunda kalmayın

Teknoloji, şehir hayatının olmazsa olmazı. Siz de teknolojinin hayatınızı kolaylaştırdığı, alt yapıların düzgün olduğu yeni yapılmış ofisleri tercih edebilirsiniz. Üstelik şimdi ofislerde hava tazeleyen santraller de var. Bu tarz ofisler daha keyifli bir çalışma ortamı sağlıyor ve çalışanların performansları düşmüyor.

İyi hissettiren mola yerleriniz olsun

Hayatımızda her alanda küçük molalara ihtiyacımız var ve bu küçük molalarda kafamızı boşaltabileceğimiz, özenle dizayn edilmiş, konforu hissettiren, tercihen bahçesi olan ortak alanlar artık çok daha popüler.

Avantajlı bir lokasyonda olun

İş insanı olmak demek biraz da oradan oraya koşuşturmak demek. Bu koşuşturmada trafik engeline takılmamak için avantajlı lokasyon seçimi çok önemli. Ofis alıp yatırım yaparken, merkezi konumda oluşunu, ulaşımını, banka ve kamu kuruluşlarına yakınlığını sakın es geçmeyin.

BİR OFİSTEN ÇOK DAHA FAZLASI

MAHALL ANKARA

Bu çözüm önerilerine ve tavsiyelere uygun, hatta çok daha fazlasına sahip bir proje ile tanışmaya hazır mısınız? İşte Mahall Ankara...

Mahall Ankara ofisleri; yaşamı daha keyifli hale getiren modern çözümleriyle çalışma alanlarını da yaşam alanları kadar özelleştirerek iş dünyasına dinamizm katıyor. Mimari detayları sayesinde gün ışığı alan çalışma ortamları, günün her anı nefes alabileceğiniz ortak kat bahçeleri, hava tazeleyen santralleri, güvenliği, teknolojik alt yapısı ve daha da fazlası...


Beklentilerinize hızlı bir şekilde yanıt verecek olan Mahall ofisleri, şimdi yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşin, 0.98 faiz oranı ve hemen teslim avantajları ile yeni sahiplerini bekliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim avantajı sunuluyor.