İSTANBUL'DAN SONRA İLK KEZ İZMİR'DE

Biz aslında İzmir'de yapılacaklar listesi hazırlamayı düşünmüştük, ama baktık ki bir sürü yapılmış; fakat bir tanesinden hiç söz edilmemiş. Biz de ilk olalım istedik. Artık herkes bunu konuşacak.


Size muhteşem bir deneyim yaşatacak, hatta müdavimi olacağınıza garanti verebileceğimiz, alışılmışın dışında yepyeni bir yer... Hazırsanız başlıyoruz!


Burası öyle bir yer ki, şehrin merkezindeki bir yaşam alanının içinde. Yaşam alanı derken ofisler, konutlar, sosyal tesisler ve çok daha fazlasını kastediyoruz. Eminiz ki burada istediğiniz her şeyi bulacaksınız.

Sosyal ve kültürel hayatın merkezi

Sosyal ve kültürel hayatın nabzı burada atacak. Burası festivalleri, konserleri ve gösterileriyle İzmirlilerin vazgeçilmez noktası olacak.

Dünyaca ünlü mutfaklar bu adreste

Lezzete ve güzel yemek yemeye önem verenleri de unutmamışlar. Dünyaca ünlü mutfaklar da bu projede. Aslında hem gastronomiye hem de ruhunuza hitap edecek bir yer.

Tarih ve modern hayat bir arada

Tarih ve modern hayatın harmanlandığı bu proje, tarihsel doku bozulmadan restore edilerek İzmirlilere ve İzmir’i sevenlere sunuldu.

Ayrıcalıklı konum farkı

Ayrıcalıklı konumuyla ortalama bir projeden çok daha fazlasını sahip olan, tarihe tanıklık ederken aynı zamanda modern bir yaşam da sunan proje, size şehrin merkezinde sıra dışı bir deneyim yaşatacak.

BURASI MAHALL BOMONTİ İZMİR

Ayrıcalıklarla dolu eğlence ve sosyal alanların yanı sıra, Bomonti kültürünü İzmir’e taşıyan Mahall Bomonti İzmir; tarihin içinde keyifli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Eski Bomonti fabrikasının restore edilmesiyle hayata geçen Bomontiada, İstanbul’dan sonra şimdi İzmir’de.


İzmirlilerin keyifli vakit geçireceği Babylon, Babylon Brasserie, Brewery, Coffee Shop (Monochrome) Fish Rest, Günaydın, MarketPlace, Populist gibi markalara ev sahipliği yapan Mahall Bomonti İzmir, İzmir’in en gözde yeri olacak.


Mahall Bomonti İzmir’de %10 peşinat, 60 ay %0 faiz oranı ile beklentilerinizin de ötesinde bir yaşam sizi bekliyor.


Tarihe tanıklık eden modern bir yaşamda hemen yerinizi alın, peşin alıma özel %30 indirim avantajından yararlanın.