ŞEHRİN KARMAŞASINDAN SIKILANLAR İÇİN HAYAT KURTARAN ÖNERİLER

Şehir yaşamının karmaşıklığının çoğumuzu yormasına karşın alıp başımızı gitmiyorsak elbette bir sebebi var. Bu sebeplerden başlıcası konfor faktörü. Şehri oluşturan her şey aslında bizi şehre bağlıyor. Konforun yaşandığı her yer de şehri yaşanabilir kılıyor. CNBC-e Business ve Forbes'in yaptığı araştırmaya göre Türkiye’nin en yaşanılabilir kenti olan İzmir’de şehrin negatifliğinden, stresli ve karmaşık yapısından kurtulup, konforu yakalayabilmeniz için bildiğimiz tüm püf noktalarını açıklıyoruz...

Doğru lokasyonu seçin

Seçtiğiniz lokasyonun ayrıcalıklı olması sizi şehrin merkezinde şehir karmaşasından uzak konumlandırıyor. Şehrin ana yolların üzerinde olması; taksi, metro, otobüs gibi taşıma araçlarının kolay ulaşılabilir olması eğitim, kamu, sağlık kuruluşlarına yakınlığıyla sizi rahat ettirir.

Kompleks bir yapı tercih edin

İçerisinde daire, ofis, rezidans, çarşı, spor salonu, alışveriş merkezi gibi çeşitli alanlar barındıran yapılar zamandan tasarruf etmenizi sağlarken bir yandan da çeşitlilik sağlar.

Gün içinde nefes alabileceğiniz alanlar olsun

Siz sosyalleştiren yaşam alanınızda size hitap edecek farklı tarzda birçok mekanın bulunması gerçek konforu ve lüksü hissettirir. Bu ayrıcalık boş zamanlarınızı çok daha kaliteli şekilde değerlendirmenize olanak sağlayacak.

Yaşam alanınız motivasyonunuzu yükseltsin

Hepimizin bildiği gibi düzenli spor yapmak yaşam kalitesiyle birlikte performansı artırırken ömrü de uzatıyor. Bu yüzden yaşadığınız yerde spor yapmak için alanların bulunması sizin için büyük bir artı olacaktır.

EVİNİZ VE İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ADRES

MAHALL BOMONTİ İZMİR

Mahall Bomonti İzmir; yaşam tarzınıza göre farklı daire seçenekleri, teknolojik donanımlı modern ofisleri ve İzmir Körfezi manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


457 Adet Konut ve 579 adet ofisten oluşan Mahall Bomonti İzmir, keyifli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları, mağaza ve restoranlarıyla stresten uzak bir yaşam vadediyor.


Şimdi size son bir püf noktası daha verelim. Mahall Bomonti İzmir'e gelin, bütün bu ayrıcalıklara yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 0.98 faiz oranı ile sahip olun.


Peşin Alımlarda yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmayın.