EV YAŞAMI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞECEK

Dünya her geçen gün değişiyor. Dünyayla birlikte bizim dünyamız, algımız ve alışkanlıklarımız da değişiyor. Eskiden her şeye sahip olmak hem önemli hem de değerliyken, günümüzde sahip olmak, bir şeye bağlı kalmak, can sıkıcı ve istenmeyen bir durum haline gelmeye başladı.

Araba satın almak mı? O da ne?

Etrafınıza bakın. Gün geçtikçe daha fazla insan kendi otomobiline sahip olmak yerine kiralık araç ya da UBER gibi alternatifleri tercih ediyor. Tatiller de öyle değil mi? AIRBNB sayesinde dünyanın her yerinde sahip olmayı bırakın hayal bile edemeyeceğiniz evlerde kalabiliyorsunuz. Bir yazlığa sahip olup onun masrafları ve giderlerini düşünmektense kısa sürelerde farklı ve çok deneyim yaşamış oluyorsunuz.

NEF’TEN DÜNYADA BİR İLK: FOLDCITY

Bugünden itibaren ev hayatına dair tüm alışkanlıklarınız da Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile değişecek. Neden bir şehirde 25 eviniz olmasın? Çünkü artık Nef’teki evinizin kapısını açan kart, İstanbul’un 25 farklı noktasındaki Nef’in de kapılarını açacak.


Dünyada ilk kez uygulanan Foldcity sayesinde Nef’ten aldığınız bir evle, tüm Nef projelerindeki misafir evleri, ofisler, sinemalar, çocuk kulüpleri, müzik stüdyoları, spor salonları gibi onlarca alan sizin olacak.


Artık yoğun trafikte beklemektense işinize yakın bir Nef’te sporunuz yapabilecek, ya da sabah erken saate alınan bir toplantınız olduysa iş yerinize yakın bir Nef’teki misafir odasında bir geceliğine konaklayabilecek, hatta toplantınızı bile o Nef’teki toplantı odasında yapabileceksiniz. Bunun gibi birçok avantajlı durum için Nef, şehirdeki tüm projelerin kapısını Nef sahiplerine açıyor.

NEF’TEN OCAK AYI FIRSATLARI

Son 4 yılın konut satışında sektör lideri olan ve son 1 yılda 2047 adet konut teslim eden Nef; şimdi Ocak ayına özel avantajlı kampanyalar sunuyor.

Nef Çekmeköy

Nisan 2020’de teslim edilecek Nef Çekmeköy projesinde 120 aya varan vade ve %0,79’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Nef Bahçelievler

Haziran 2020’de teslim edilecek, şehrin en yeşil projesi Nef Bahçelievler’de ise, peşin ödemede %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.