İSTANBUL'UN YÜKSELEN DEĞERİ KAĞITHANE'DEN KONUT ALMANIZ İÇİN 3 NEDEN

Herkes İstanbul'u sevmeye bir yerden başlar. Kimisi için çocukluğunun geçtiği semt hepsinden değerlidir. Kimi kendini en rahat hissettiği yerde olmak ister. Bazıları da tarihe ne kadar yakınsa o kadar mutludur bu şehirde. Herkesin önceliği farklı olsa da bazı ilçeler özellikle son dönemde büyük bir gelişmeye sahne oldu. Bunlardan biri de Kağıthane. Öyle ki en son birkaç yıl önce bu ilçeye gelmiş olanlar, şimdilerde Kağıthane'yi tanıyamıyor. Çünkü Kağıthane çok büyük bir hızla gelişiyor. Şimdi İstanbul Kağıthane'de ev satın almanın size sağlayacağı avantajlara bir bakalım.

Avrupa Yakası'nın en merkezi bölgesi

Kağıthane, Avrupa Yakası'nda önceliğiniz olma ihtimali yüksek olan ilçelere çok yakın bir mesafede bulunuyor. Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Eyüp gibi ilçelerin adeta kesişim noktası. Bu da Kağıthane'yi konumu açısından tercih edilme olasılığı yüksek bir yer yapıyor. Sosyal merkezlere, iş merkezlerine ve tarihi yerlere yakınlığı İstanbul gibi bir şehirde ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor.

Depreme dayanıklı bir bölge

İstanbul'da konut satın almak isteyenlerin en çok dikkat ettiği detaylardan biri de söz konusu bölgenin depreme dayanıklılık durumu. Kağıthane bu anlamda da rahat olmanızı sağlayacak özelliklere sahip. Uzmanlar Kağıthane'nin depreme karşı en dayanıklı ilçelerden biri olduğunu belirtiyor. Çünkü kayalık üzerine kurulu ve İstanbul'un en sağlam bölgelerinden biri.

Her zaman yükselen bir yatırım potansiyeli

Kağıthane'ye olan ilginin hızla artması, bu ilçeyi yatırımcılar açısından da cazip bir hale getirdi. Oturmak için ya da yatırım için... Kağıthane, satın aldığınız konutu hangi amaçla alırsanız alın, size kârlı yatırım sağlayan bir ilçeye dönüşmüş durumda. İlçenin ulaşım akslarına olan yakınlığı ve merkezi konumu da yatırım grafiğini yükselten önceliklerden bir tanesi.

İSTANBUL'DA ÇOK KÂRLI BİR BAŞLANGIÇ
NİDAPARK AYYILDIZ

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Az katlı. Çok kârlı.' mottosuyla Kağıthane'de hayata geçirdiği Nidapark Ayyıldız projesiyle, İstanbul'da çok güzel bir başlangıç vadediyor. 'Yüzde 5 peşinat, 60 ay vade ve sıfır vade farkı' gibi ayrıcalıklarla satışa sunulan projenin en cazip özelliklerinden biri de komşuları... Proje; Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Eyüp'e komşu olan Kağıthane'de yer alıyor.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN KOMŞULAR

Nidapark Ayyıldız çatısı altında Kağıthane’nin merkezi konumunun size büyük bir rahatlık sunacağı aşikar. Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerine komşu olan Kağıthane'de, sizin için önemli olan hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Nidapark Ayyıldız bünyesinde, alternatifli kara yolu bağlantılarının yanı sıra 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Kabataş - Mahmutbey metro hattıyla İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

FARK YARATAN MİMARİ ANLAYIŞ

Fazla katlı olmayan yapısı ve yatay mimarisiyle Nidapark Ayyıldız, hem ilk bakışta fark ediliyor hem de bölge için de önemli bir fark yaratıyor. Çevreye yüzde 100 uyum sağlayan bu projede geleneksel ve modern mimari birlikte harmanlanıyor. Yaşamınızı daha kaliteli bir hâle getirmek için en ince detayların bile düşünüldüğü projede yepyeni bir İstanbul yaşamı başlıyor.

ZEVKLE TASARLANAN İÇ MEKANLAR

Modern mimarisi, ferah yerleşimi, benzersiz konumu, yüksek kalitesi ve Tahincioğlu ayrıcalığıyla Nidapark Ayyıldız, bölgenin en iddialı projesi. Bunu projenin iç mekan tasarımlarından bile anlamak mümkün. Çünkü Nidapark Ayyıldız'ın iç mekanları konforunuz ve rahatlığınızın yanı sıra ruhunuzu beslemesi ve sizi daha huzurlu hissettirmesi için tasarlandı. Nidapark Ayyıldız'da çok farklı bir iç mekan konsepti sizleri bekliyor.