İSTANBUL'DA AYRICALIKLI YAŞAMIN YENİ STANDARTLARI

Dünyada son yılların en popüler yaşam trendlerinden biri haline dönüşen İstanbul, son yıllardaki önemli yatırımlarla ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Bu ilgiye paralel olarak şehirdeki konutlarda standartlar ve beklentiler de yükselişe geçti. İstanbul’un yeni nesil yaşam alanları artık sunduğu ayrıcalıklarla, dünyanın önemli metropollerindeki lüks konutların takipçisi değil, öncüsü konumuna ulaşmış durumda. İşte İstanbul’da ayrıcalıklı yaşamanın yeni standartları.

ŞEHİR ARTIK DOĞADA YAŞANIYOR

İstanbul’un yeni nesil lüks konutlarında, doğal ve sağlıklı yaşamak uğruna merkezi yaşamın sunduğu avantajlardan uzak kalmak zorunda değilsiniz. Son yıllarda hayata geçirilen yeni ulaşım çözümleriyle şehre daha da yaklaşan Seyrantepe ve Maslak gibi zengin bir doğaya yakın bölgeler, hem yaşam hem de yatırım için sundukları avantajlarla öne çıkıyor. Lüks yaşamın en önemli faktörlerinden olan doğru lokasyon; ulaşım, sağlık, eğitim, alışveriş gibi ihtiyaçların tümüne, dakikalar içinde ulaşılabilecek bir konum anlamına geliyor.

5 YILDIZLI AYRICALIKLAR

Bir zamanlar sadece sınırlı bir azınlığın sahip olduğu ayrıcalıklar, artık lüks yaşamın olmazsa olmazı haline gelmeye başladı. Herkese ve her zevke hitap edecek çeşitlilikte hazırlanmış sosyal alanlara sahip bir konut, keyifli bir şehir hayatının yeni standardı. Sağlık, spor, kültür, keyif ve zengin bir sosyal yaşam sunan ve bir asansör ile kolayca ulaşılabileceğiniz bu ayrıcalıklarla tüm günü keyifle geçirmeniz mümkün.

HER ŞEYDEN ÖNCE KALİTE

Estetik ve fonksiyonellik ile tasarlanmış, ustalık ve deneyim ile inşa edilmiş, kalitenin her detaya işlendiği bir yaşam alanı, sınırlı sayıda gayrimenkul üreticisinin sunabildiği eşsiz ayrıcalıklardan biri. Evinizde eksiksiz konfor yaşamak için öncelikle kalitesini birçok proje ile ispatlamış, deneyimli ve güvenilir bir isim tercih etmek önemli.

YATIRIM DA YAŞAM KADAR ÖNEMLİ

Eviniz sadece yaşadığınız yer değil, gelecek için önemli bir yatırım demektir. Özellikle İstanbul gibi hızla değişimlere sahne olan bir şehirde, lokasyon seçimi gayrimenkul yatırımı için en önemli kriter. Merkeze yakın ve değerini hızla yükselten yaşam merkezleri, yatırımda da ayrıcalığı yaşamak için ideal noktalar. Yatırımınızdan getiri sağlamak için beklemek istemiyorsanız, yaşama hazır projeleri seçerek kira geliri elde etmeye de hemen başlayabilirsiniz.

NUROL LIFE İLE YERDEN GÖĞE KADAR AYRICALIKLISINIZ

İstanbul’u her anlamda ayrıcalıkla yaşamak için tüm beklentileriniz Nurol Life’ta bir araya geliyor. Nurol GYO kalitesiyle tamamlanan Nurol Life, Seyrantepe’de Türk Telekom Arena Stadyumu'nun hemen arkasında çok değerli bir konuma sahip. İstanbul'un en önemli oksijen kaynaklarından Cendere Vadisi'nin ekolojik sistemine uygun olarak inşa edilen Nurol Life; TEM, metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısına yakın konumuyla dikkat çekiyor.


Nurol Life, yüksek ve alçak katlı yapı avantajlarının bir arada olduğu, çevresiyle uyumlu, yaşayanların ruhsal ve fiziksel sağlığını koruyup geliştiren bir proje. Her ayrıntısı, hem binanın hem de yaşayanların doğa ve hava ile ilişkisini güçlü kılmak üzerine tasarlandı. Metrekare yaklaşımı yerine, metreküplere odaklanan tasarım anlayışıyla, Nurol Life ferah ve hacimli yaşam alanları sunuyor.


Yaşamın her anına keyif katacak 5 yıldızlı ayrıcalıklarıyla Nurol Life, şehirden uzaklaşan lüks yaşamı merkeze geri döndürüyor. Üstelik şimdi sınırlı süre için banka kredisiz şirket bünyesinde sunulan yüzde 30 peşinatla 30 ay sıfır faiz fırsatıyla…

Detaylı bilgi için tıklayınız