BİR KONUTU 'EN İYİSİ' YAPAN ÖZELLİKLER

Günümüzde rezidanslar, şehir yaşamında iş hayatıyla doğrudan etkileşimi yüzünden ön plana çıkıyor. İnsanı, hayatı ve sürdürülebilir çevreyi misyon edinen yaşam alanları ise her zaman bir adım önde. Peki hem işlerinizi kolayca yürütebileceğiniz, hem de sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir rezidans seçerken, sizi en iyisine ulaştıracak özellikler neler? Şimdi konfor ve dizaynın yanı sıra bir rezidansı en iyisi yapacak ve diğerlerinden farklı bir noktaya taşıyacak bazı özelliklere dikkat çekelim.

Konumun yatırım açısından değeri

Konut piyasasında her marka projenin konumunu bir şekilde ön plana çıkarmaya çalışsa da yatırım açısından en değerli konumu seçmek gerekir. Eğer söz konusu bir rezidans ise çevresinde finans veya iş merkezlerinin bulunması ciddi katkı sağlayacaktır. İstanbul gibi şehirlerde en iyisine ulaşmak için projenin konumunun yanı sıra çevresini de es geçmeyin.

Yerden göğe ferahlık

Boydan boya camlar, panaromik şehir manzarası ve yüksek tavan; bunlar, rezidansta bulunan bir dairede ferah bir yaşam sürmek isteyenlerin aradığı özellikler... Geniş camlar sayesinde manzaranın tadını çıkarmak daha keyifli olacaktır. Yüksek tavanların sunduğu ferahlık hissi ise paha biçilemez. En iyiye giden yolda bu detaylar önemli.

Nefes alan bir balkonu olsun

Türkiye'de insanların ev alırken veya kiralarken en çok dikkat ettiği özelliklerden biri balkon. Hatta bazen sırf balkon beğenilmediği için veya olmadığı için satın almaktan vazgeçilir. Balkon faktörü rezidanslarda da fazlasıyla belirleyici oluyor. Bir rezidansın nefes alan balkonlara sahip olması, en iyisi olmak açısından ciddi bir nitelik. Çünkü söz konusu bizler olunca balkonsuz olmuyor.

Hayatınıza uyumlu sosyal alanlar

Rezidansları ön plana çıkaran bir diğer faktör de hayatınızla uyumlu sosyal alanlar. Büyük şehirlerin karmaşası içinde her şeye tek lokasyonda ulaşabilme özgürlüğü "en iyi" olmanın önceliklerinden. Spor salonu, sinema salonu, açık havuz, seyir terası, açık hava sineması, restoranlar ve toplantı odaları. Gerçek şu ki en iyiler hayatınızı iyileştirir.

'EN İYİSİ'NE ADIM ATIN: ROYA NOVA

İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında bulunan 30 katlı rezidans projesi Roya Nova; insanı, hayatı ve sürdürülebilir çevreyi odağına alan bir yaşam konsepti sunuyor. Roya Nova'da birçok olanakla birlikte konforun ve dizaynın size özel şekillendiği bir hayat sizi bekliyor.

FİNANS MERKEZİ İLE BİRLİKTE YÜKSELEN DEĞER

"En iyisi" olmak için tüm özellikleri taşıyan Roya Nova, İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde olan konumu ile sizi kazançlı bir geleceğe taşıyacak. TAGO Mimarlık’ın özenle tasarladığı orijinal bir mimariye sahip Roya Nova'da yaşarken ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Dört bir yanı İstanbul'la çevrili

Ataşehir - Ümraniye arasında yükselen Roya Nova, size şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını sunacak. Roya Nova'da zamanınızı trafiğe değil, kendinize ayıracak, günü maksimum 22 saat yaşayabilenlerin aksine 24 saatin tamamını değerlendireceksiniz. 800 metre mesafedeki Finans Merkezi’ne, çok yakınınızdaki metro istasyonuna, otobüs duraklarına, Ataşehir’e ya da Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüyerek gidebilecek, ana yola kolayca çıkıp Avrupa Yakası’na ve havaalanlarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Roya Nova ile özel bir deneyim

Roya Nova'da renk, yatak odası ve kapılar isteğinize göre kişiselleştirilebilecek. Mutfağın yanı sıra, devamı olan salon dolap ve rafları ile banyo dolaplarınız da Roya Nova tarafından sağlanacak. Tüm bu mobilyalarınız hazır değil, tasarım ürünler olacak. Yerden ısıtmalı sistem olacağı için radyatörden yer kazanacaksınız. Açılabilen camlar sayesinde evinizi doğal havayla doldurabilecek, balkon keyfi yapabileceksiniz. Burada konforun ve dizaynın kişiye özel şekillendiği bir hayat sizi bekliyor.