İstanbul'da hayallerin ötesinde bir yaşam

Emlak anlayışının bambaşka bir boyut kazandığı günümüzde, birçok farklı yaklaşımı bir arada sunabilen konutlar ön plana çıkıyor. Hem yaşam açısından, hem de yatırım açısından daha nitelikli olan bu tarz konutların, herkesin takdirini toplayan belli başlı özellikleri var.


Yeni bir ev almak istediğinizde, ilk olarak hangi özelliklere dikkat edersiniz? Fiyatı, konumu ve ödeme koşulları gibi faktörler birçok insanın ilk önceliği olarak dikkat çekiyor. Fakat günümüzde sadece bu özelliklerle kalmayan ve daha ötesini talep eden bir konut anlayışı mevcut.

Her şeyi içinde barındıran bir konsept

Günümüzün emlak yıldızları, insanların birçok ihtiyacına aynı anda cevap verme amacıyla geliştirilen karma konut projelerinden oluşuyor. Bu projeler, evinizden çıktığınız anda ihtiyacınız olan her şeye çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinin tek çatı altında toplandığı karma projelerin, hayatınızı kolaylaştırmak dışında önemli bir özelliği daha var. Sahip olduğu değerler... Bu sayede yatırımınız, size hep daha fazla kazandıracak.

Sağlıklı ve huzurlu bir hayatın sırrı 'yeşil'den geçiyor

İnsan yaşamı için en büyük huzuru her zaman doğa vaat etmiştir. Bu durum İstanbul gibi büyük şehirlerde daha da önemli oluyor. Bu yüzden evinizin ya da ofisinizin yeşille iç içe olması, her zaman bir adım ilerde olmanız anlamını taşır. Konut tercihinizde tabii ki birçok etken var. Fakat doğa ve yeşil, her zaman en önemli önceliklerden biri.

Eviniz ve işinizi bir bütün olarak düşünün!

İstanbul'da yaşamayı hayallerinizin ötesine taşıyacak etkenlerden biri de eviniz ve işinizin bir bütün oluşturması. Bu bütünlüğe sahip olan insanlar günümüzde en değerli olan şeye sahip, yani zamana... Eviniz ve işiniz arasındaki mesafe ne kadar kısa olursa, sizin için o kadar iyi olacaktır. Bunu sağlamanın en etkili yolu ise, karma konut projeleri. Eviniz ve ofisinizin aynı projede yer aldığını düşünün, böylece yalnızca beş dakikada evden işe veya işten eve gidebilirsiniz. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi?

HAYALLERİ YÜKSELTMEK İSTEYENLERİN YENİ ADRESİ
SKY RESIDENCE

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul’un merkezi Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul'da ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenlere hitap ediyor. Skyland İstanbul’un rezidansları, sizi hayallerinizin ötesine taşıyacak birçok farklı özelliğe sahip. Ayrıca konut sahibi olmak isteyenlere “0” peşinat avantajı sunan projede yaşam başladı.

HER İHTİYACA KARŞILIK VEREN BİR YAŞAM MERKEZİ

1+0’dan 4+1’ e kadar 360 derece İstanbul manzarası sunan Tower Residence’ların yanı sıra 2017 Eylül ayında satışa çıkan Sky Residence bloğu ise 1+1’den 4+1’e kadar farklı ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri sunuyor.Sky Residence’ta dubleks kat seçeneği de bulunan 4+1 daireler ferah teraslarıyla dikkat çekiyor.


Proje, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için konforlu bir yaşam sunuyor. Ayrıca Skyand İstanbul’da rezidans sahipleri, açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar pek çok sosyal imkândan diledikleri gibi yararlanabiliyor.

Manzarası eşsiz, ulaşımı kolay

Sky Residence'ı özel kılan en önemli faktörlerden biri de eşsiz manzarası. İstanbul ve orman manzarasına sahip olan Skyland İstanbul projesi, ayrıca konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturacak ve yatırım değeri her geçen gün artan Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaat ediyor. Proje her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, Türk Telekom Stadyumu’na komşu bir lokasyonda hayata geçiyor.

Özel peyzaj alanı ve bahçe katıyla benzersiz bir yaşam alanı

İstanbul'un gördüğü en özel residence'lardan biri olan Sky Residence, 10.000 m2 özel peyzaj alanı ve bahçe katıyla benzersiz bir yaşam alanı ortaya koyuyor. Ayrıca konum olarak Belgrad Ormanları'na çok yakın bir mesafede olan Sky Residence, hem havası hem de İstanbul'un en büyük doğal alanına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Birbirine paralel ev ve iş hayatı

Skyland İstanbul’un rezidanslarında yaşamanın bir diğer ayrıcalığı ise, proje çatısı altında bulunan Tower, Loft ve Flat ofisler... İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunan bu farklı ofis seçenekleri, benzersiz ödeme fırsatları sunuyor. Şehrin dört mevsimini iş alanlarına getirebilen ve orman manzarasıyla huzurlu bir iş yaşamı sunabilen Skyland İstanbul ofisleri sayesinde, rezidansta sürdüreceğiniz yaşamınızı ofisinizi de evinizin yakınına taşıyarak taçlandırabilirsiniz.