KOZMETİK GÜNLERİ'Nİ KAÇIRAN ÇOK ÜZÜLÜR!

Güzelliğin göreceli olduğunu herkes bilir, kadınlar için bambaşka bir anlam taşıdığını da... Çünkü onlar koşullar ne kadar zor olsa da kendilerini iyi hissetmelerine sebep olacak dokunuşları çok iyi biliyor. Trendyol da onlara muhteşem bir sürpriz hazırladı. Trendyol Kozmetik Günleri'nde yakalayabileceğiniz o fırsatlar!

M.A.C ÜRÜNLERİNDE FIRSAT ZAMANI

Günlük makyajın en çok tercih edilen markalarından biri olan M.A.C. Trendyol'da. Fondötenden rujlara en sevdiğiniz M.A.C. ürünlerİ inanılmaz fırsatlarla sizi bekliyor!


M.A.C fırsatları için tıklayın

EN SEVİLEN PARFÜMLER

Yıllardır çantanızın vazgeçilmezi olan parfümünüzün indirime girmesini mi bekliyordunuz? Yoksa merak ettiğiniz bir kokuyu mu arıyordunuz? Cacharel'den Calvin Klein'a tüm dünyaca ünlü markaların imzasını taşıyan parfümler inanılmaz fiyatlarla Trendyol'da.


Size en uygun kokuyu seçin

L'OREAL PARIS İLE GÖZ ALICI DUDAKLAR

Cilt bakım ürünlerinden rengarenk rujlara en sevilen ürünleriyle L'Oréal Paris de Kozmetik Günleri’nde yerini aldı. Ürünlerde yüzde 80’e varan indirimi kaçırmayın!


L’oreal Paris fırsatlarını keşfedin

CİLDİNİZ ESTEE LAUDER İLE IŞILDASIN

Ciltle barışık profesyonel makyajın öncüsü Estée Lauder de fırsatlarıyla yüzünüzü güldürecek. %80'e varan indirimler için acele edin!


Estee Lauder fırsatlarını keşfedin

CLINIQUE ÜRÜNLERİ DE İNDİRİMDE

Profesyonel cilt bakımının öncü markalarından Clinique en sevilen ürünleriyle Kozmetik Günleri’nde sizi bekliyor. Sepette %20 indirim fırsatını sakın kaçırmayın!


Clinique fırsatlarını keşfedin

En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı misyon edinen Trendyol, Kozmetik Günleri’ne özel indirimlerle kadınların güzelliğine güzellik katıyor.

Saç bakımından cilt bakımına, kapatıcıdan ruja kadar birçok ürüne Trendyol güvencesiyle indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.