TRENDYOL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ BAŞLADI

Trendyol Alışveriş Festivali nedir?

Trendyol'da 28 Mart - 1 Nisan boyunca sürecek festivalde Lacoste, Hotiç, U.S. Polo Assn. ve daha birçok sevilen markalarda hiçbir yerde bulamayacağınız indirimler sizi bekliyor. 1 Nisan'a kadar sürecek festivalde beğendiğiniz ürünleri kaçırmamak için acele edin!

ANKET

Hotiç şıklığını indirimli fiyatlarla yaşayın

Alışveriş Festivali kapsamında indirimde olan markalardan biri olan Hotiç'te yüzde 85'ye varan indirimler bulunuyor. Yaz ve kış koleksiyonunda geçerli olan indirimler, her markada olduğu gibi '24 Saatte Kargoda' avantajıyla Alışveriş Festivali'nde.

Hummel'dan her 100 TL'de 20 TL indirim

Şimdi sırada spor tutkunları var. Spordan ve sportif yaşam tarzından asla vazgeçmeyenler için Hummel ürünlerinde her 100 TL alışverişe 20 TL indirim bulunuyor. Sportif tarzınızı zenginleştirmek için tüm Hummel ürünleri bir tık ötenizde.

U.S. Polo Assn. ürünleri maksimum 59 TL

U.S. Polo Assn. kalitesini hepiniz bilirsiniz. Alışveriş Festivali'nde U.S. Polo Assn. ürünleri, 'Maksimum 59 TL' parolasıyla satışa sunuluyor. Markanın tüm ürünlerini en fazla 59 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

28 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında geçerli olan Alışveriş Festivali'nde onlarca markada çok cazip indirimler uygulanıyor. İndirimli fiyatları kaçırmamak için bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Kampanyalar için harakete geçin!