BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Genel 13:56 26 Ağustos 2015

Şehrin yeni gözdesi KATS Sahne kapılarını açıyor

Kamuran Akkor ve Onur Şenay sanatseverleri KATS Sahne ile buluşturacak.

kats-sahne

KATS Sahne, şehrin tiyatro, müzik, kişisel gelişim ve leziz mutfak ihtiyacına yanıt verecek yeni bir mekan olarak herkese kapılarını açtı. Gün geçtikçe azalan sanat mekanlarına karşılık huzurla nefes alınacak bir mekan olarak sanata ve kendisi için bir şeyler yapmaya meraklı insanları mutlu etmeye hazır. KATS Sahne, şehrin en kalabalık yerinde, plazalar arasında yer alıyor. Bu haliyle mekan, çölde bir vahayı andırıyor. İçinde tiyatro ve konser salonu, sanat ve kişisel gelişim eğitimlerinin bulunduğu eşsiz bir mekan…

Kamuran Akkor’dan koro eğitimi

KATS Sahne, çok özellikli bir sanat merkezi olarak Kamuran Akkor’dan koro,
​Ragıp Yavuz,​​ ​Anta Toros ve Onur Şenay’dan oyunculuk, Ebru Çapraz ile dans, Gülhan Eralp ile gitar eğitimi imkânı sunuyor. Ayrıca kılıç, atlı okçuluk, plastik makyaj, fotoğraf, jimnastik ve akrobasi dersleri de meraklılarını bekliyor.
Ayrıca Akkor, tiyatro sanatçısı Onur Şenay ile birlikte kurdukları KATS Sahne’de koro eğitiminde öğrenciler yetiştiriyor.

Çok amaçlı bir salon

Üst kat ise derinliği, yüksekliği ve akustiği ile tam not alan 200 kişilik bir tiyatro ve konser salonu. Sezon boyu öncelikle Onur Şenay’ın kurucusu olduğu Tiyatro Şenay’ın oyunları sahnelenecek. Şimdiden yeni sezonda çok özel bir oyunla seyirciyi selamlayacaklarının müjdesini verelim. Ancak sahne farklı oyun ve etkinliklere de açık. Hatta hareketli sahne ve oturma özelliği ile özel parti hatta çekimler için ideal şartlar mevcut.
KATS Sahne, yer aldığı Gayrettepe’de çoğunluğu plaza çalışanı olan sakinlerine harika imkanlar sunuyor. Gün içerisinde ya da iş çıkışı eğitim alarak yoğun hayatlarına farklılık katmak isteyenler deneyimli eğitmenlerden ders alabilecekler. Bu amaçla, plaza çalışanları için rutinden sıyrılmak için gün içinde kısa ve ama neşeli programlar sunuluyor. Öğle yemeklerinde yemek ile eğitimin iç içe olduğu bu programlar farklı bir eğitim anlayışı olarak dikkat çekiyor.

Son Dakika Haberleri