Netflix

Netflix, binlerce internet bağlantılı cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren büyük bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir. Tek bir düşük aylık abonelik için tek bir reklam olmadan istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izlenilebilmektedir. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır ve her hafta yeni TV şovları ve filmler eklenmektedir!

Netflix nerede ve nasıl izlenir?

Her yerde, her zaman, sınırsız sayıda cihazda izlenilebilir. Bilgisayarınızda veya akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil olmak üzere Netflix uygulamasını sunan internete bağlı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açılması yeterlidir. Uygulamayı, iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirilebilmektedir. İndirilenleri hareket halindeyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için uygulama üzerinden kaydedilebilmektedir.

Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?

Netflix şeffaftır. Sıkıcı sözleşmeler ve taahhütler yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklama ile kolayca sonlandırabilirsiniz. İptal ücreti yoktur – hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Netflix’te ne izlenir?

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, TV şovları ve şovları, anime, ödüllü Netflix orijinalleri ve daha fazlasını içeren geniş bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyin.

Netflix, çocuklar için uygun mudur?

Üyeliğinize dahil olan “Netflix Çocuk “deneyimi, çocukların aileleriyle birlikte özel bir alanda izlenebilecek dizileri ve filmleri izlemesine olanak tanırken, kontrolü ebeveynlerinin elinde tutar. Çocuk profillerindeki PIN korumalı ebeveyn denetimleri ile çocukların izleyebileceği içeriklerin yetişkinlik düzeyini sınırlayabilir ve görmelerini istemediğiniz belirli içerikleri engelleyebilirsiniz.