Sözcü Tv Internet Explorer desteklememektedir.
Google Chrome, Apple Safari, Opera ya da Mozilla Firefox kullanmanızı öneririz. Anasayfaya dön

Videoya basılı tutup ileri geri yapabilirsiniz

X
5 ay önce
5353 izlenme
Barış Terkoğlu’nun eşinin haklı isyanı!
Sözcü Gazetesi
Gazeteci Barış Terkoğlu’nun eşi Özge Terkoğlu: “Bu infaz Paketi’ne rağmen Barış’lar tahliye edilmezse kendi geçirdikleri yasayı uygulamamış olacaklar”

Cezaevinde tutuklu bulunan gazeteci Barış Terkoğlu’nun eşi Özge Terkoğlu Nevşin Mengü ile Özel Haber’e konuştu. Terkoğlu, Resmi Gazete’de yayımlanan İnfaz Paketi kapsamında Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan’ın tahliye edilmemesi için bir sebep kalmadığını, buna rağmen cezaevinde tutulmaları halinde kendi geçirdikleri yasayı uygulamamış olacaklarını ve bu durumda çok büyük bir hak ve hukuk ihlalinin ortaya çıkacağını söyledi.
Nevşin Mengü ile Özel Haber Toplam 22 video İşte CHP’nin ilk başörtülü yöneticisi: Çok konuşulacak açıklamalar Davutoğlu’ndan Nevşin Mengü’ye dikkat çeken açıklamalar Bilim insanları isyanda! Karamollaoğlu'ndan flaş çıkış: Seçimlere müdahale edecekler Ortalık Kurtlar Vadisi gibi! Neler oluyor? HDP'li Mithat Sancar'dan çarpıcı açıklamalar İbretlik bir haber... Lira lira yasaklanınca çuval çuval dönemi başladı... Salgında 'baba' olmak Kabine değişiyor! Deniz Zeyrek'ten çarpıcı yorum Ali Hemdan'ı kim öldürdü ‘İklim değişikliği yeni virüslere yol açabilir’ Bu videoda kendinizi bulacaksınız. En çok bunları özledik Murat Muratoğlu: “Türkiye’de şampuana bile verilecek fazladan dolar yok” Soyer’den çok konuşulacak açıklama: İzin vermeyeceklerini biliyorduk Emrah Altındiş: "Hayatın normale dönmesine dair planlarınızı 2022 sonrasına bırakın" Emrah Altındiş: "Hayatın normale dönmesine dair planlarınızı 2022 sonrasına bırakın" İngiltere’deki corona savaşçısı Türk: Turhan Çömez Şu an izlenen.. Barış Terkoğlu’nun eşinin haklı isyanı! İşte Süleyman Soylu olayının perde arkası Erdoğan halifedir diyen danışmanı artık deist olduğunu açıkladı Türkiye’nin konuştuğu TIR şoförü Nevşin Mengü’ye anlattı: Neden evde kalınmıyor... Zülfü Livaneli’den Nevşin Mengü’ye özel açıklamalar
Kategoriler
TV'deki isimler