Sözcü Tv Internet Explorer desteklememektedir.
Google Chrome, Apple Safari, Opera ya da Mozilla Firefox kullanmanızı öneririz. Anasayfaya dön

Videoya basılı tutup ileri geri yapabilirsiniz

X
1 ay önce
9286 izlenme
Beyaz cennette utandıran görüntüler
Sözcü Gazetesi
Denizli'de UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan beyaz cennet Pamukkale'de insanı utandıran görüntüler ortaya çıktı. Pandemi dönemi nedeniyle çoğunluğunu yerli turistlerin ziyaret ettiği beyaz travertenler üzerine atılan maskeler, kullanılmış çocuk bezleri ve su şişeleri dikkat çekti. Dünyada eşi benzeri olmayan Pamukkale'de bu manzaraları gören ziyaretçiler, çöpleri atan kişilere tepki gösterdi.
UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yar alan ve beyaz travertenleriyle dünyaca ünlü olan Pamukkale'ye yakışmayan görüntüler ortaya çıktı. Pandemi dönemi nedeniyle özellikle yerli turistlerin geldiği Pamukkale'de ziyaretçiler, dünyada eşi benzeri olmayan ve yaklaşık 36 derece sıcak su akan beyaz travertenler üzerinde çıplak ayakla yürüyerek keyfini çıkartıyor. Bazı ziyaretçiler dünya harikalarından biri sayılan Pamukkale'nin güzelliğine de atıkları atıp gölge düşürüyor. Bazı ziyaretçilerin travertenler üzerine attığı maskeler, kullanılmış çocuk bezleri ve boş su şişeleri dikkat çekiyor. Özellikle travertenler üzerinde koronavirüs salgınını önlemek için yüzlere takılan maskeleri ve çok sayıda boş atılmış su şişelerini görmek mümkün. Travertenleri gezen çöpleri gören duyarlı ziyaretçiler duruma tepki gösterdi.
SozcuTV ANASAYFA Toplam 22 video Torunlarını kıramadı 100 yaşında yamaç paraşütüyle ikili atlayış yaptı Tavukları ağzı ile besliyor İnşaat malzemeleriyle defile yapan işçiler, sosyal medyayı salladı Tekerlekli sandalyeyle yokuş aşağı giden yaşlı adamı bir genç kurtardı Almanya'dan gelinliğiyle Antalya uçağına bindi Rus turistin ölümden döndüğü anlar kamerada Alternatif olarak ekildi, yurdun dört bir yanına gönderiliyor Bahşiş için ölümle burun buruna geldiler Akdeniz foklarının aşk dansı Eskişehir'de akrobasi pilotlarının gösterisi nefes kesti İzmit Körfezi’ne göçmen kuşlar akın etti Devrilecek gibi ilerledi Su altında romantik teklif Maske takmayan vatandaştan polise tepki Şiddetli rüzgar çatıları böyle uçurdu Covid-19 tedbirlerine uygun kuyumcu soygunu Olta ile tuttuğu dev sazanı tekrar suya bıraktı Geceyi yıldırımlar aydınlattı Yavru köpeği yüzerek karşı kıyıya taşıdı Mekke'de pazar yerine yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktı Koronavirüslü baba ile kızı, cam arkasından hasret giderdi Çam sakızı çoban armağanıydı şimdi çeyrek altınla yarışıyor
Kategoriler
TV'deki isimler