Abdulkadir Ömür, "Burada hayallerimi tamamladıktan sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum"

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Abdulkadir Ömür, eleştirilerden dersler çıkardığını belirterek, Trabzon'da hayallerini tamamladıktan sonra Avrupa'da futbol yaşantısını sürdürmek istediğini söyledi.
Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Abdulkadir Ömür, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Göztepe maçı hazırlıkları öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bordo-mavililerin genç oyuncusu, geçen sezonun 8. haftasında Abdullah Avcı'nın göreve gelmesiyle yükselen bir performanslarının olduğunu, takım halinde iyi savunma, iyi hücum yaptıklarını ancak sezon başında kaybedilen puanlar nedeniyle ligin yukarısında tutunamadıklarını ifade etti.
Bu sezona da şampiyonluk parolasıyla çıktıklarını belirten Ömür, "Çok iyi takım kuruldu çok iyi oyuncular alındı. Sezon başından beri bu plana sadık olmaya çalışıyoruz. Herkes kendi görevini yapıyor. İnanılmaz bir ortam var. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Her maç üstüne koya koya galip gelmek istiyoruz. Lig uzun bir serüven ama lideriz ve bunun keyfini sürüyoruz" dedi.