Sözcü Tv Internet Explorer desteklememektedir.
Google Chrome, Apple Safari, Opera ya da Mozilla Firefox kullanmanızı öneririz. Anasayfaya dön

Videoya basılı tutup ileri geri yapabilirsiniz

X
1 ay önce
6619 izlenme
Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz'dan gelen yanıtı canlı yayında paylaştı: "Bende 12 gazetecinin kaydı yok, sadece Veyis Ateş var"
Sözcü Gazetesi
SÖZCÜ yazarı Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz'ı arayıp '12 gazetecenin kaydı bulunduğu' iddiasını kendisine sorduğunu belirtti. Dündar, aldığı cevabı da açıkladı. Sezgin Baran Korkmaz'ın kendisine, "Bende hiçbir gazetecinin kaydı yok. Sadece Veyis Ateş ile ilgili bir kayıt var" ve "Veyis Ateş bir kumpasçı ve şantajcıdır" dediğini aktardı.
Uğur Dündar Toplam 117 video Uğur Dündar ‘Yazlık Saray’ın dününü ve bugününü anlattı Şu an izlenen.. Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz'dan gelen yanıtı canlı yayında paylaştı: "Bende 12 gazetecinin kaydı yok, sadece Veyis Ateş var" Boğaziçili öğrencilerden Melih Bulu'ya Uğur Dündar göndermesi Uğur Dündar: Yılmaz Özdil’in dili sürçseydi cımbızlanarak linç edilirdi! İçişleri Bakanı Soylu’dan İmamoğlu’na suikast ihbarıyla ilgili açıklama! Bu güzel ülke aydınlık yarınlara kavuşacak Uğur Dündar Belgeseli Dündar: "ABD polisi ömrümden ömür götürdü" Gezen kahkahalara boğdu, Dündar yorumladı… Hukuk “guguk” haline geldi… Burhan Kuzu skandalı… ABD değişime gebe… Büyük bedeller ödenebilir… ABD gemi gibi sallanıyor… “Yaşananlar çok vahim!” İşte siyah beyaz ama rengarenk siyaset… Uğur Dündar isyan etti… Lütfen biraz vicdan, biz de insanız… Şimdiyi anlatmaya gerek bile yok… Eskilerin özlemini çekiyoruz… Nereden nereye geldik… Yılda 40 bin dava açılıyor! Dündar açıkladı… O cezalar, müteahhitler için kesildi! Çalışmadan emeklilik yaşına geldik… 25 milyon insan köle seviyesinde… Atatürk’ün arkasına bile sığınıyorlar! İzmir’deki provokasyon çok tehlikeli bir oyun! Paramız bile onlara gidiyor… Maaşlı haysiyet cellatları! Duayenlerden çarpıcı tespit… İzmir halkını sokağa dökmek istediler! “Sanırım ‘tüpçü medyayı’ aramayı unuttular” “Çav Bella” provokasyonu… Arkasında gizli servisler mi var? Duayenlerden Arda Turan’a tepki… “Burada ağır bir cehalet var…” Duayenler açıkladı… İşte gençlerin gitmek istemesinin nedenleri… Özdil tüyleri diken diken etti… Helva yoktu, kuru üzüm dağıtıldı… “Atatürk’ü Allah’a, geriye kalan her şeyi Atatürk’e borçluyuz” 19 Mayıs’ın 101’inci yıldönümü… Atatürk’ü bile yandaşlaştırmaya çalışıyorlar!
Kategoriler
TV'deki isimler