Fenerbahçe Beko’da Achille Polonara ayrılığı

Fenerbahçe Beko, 30 yaşındaki uzun Achille Polonara ile yollarını ayırdığını açıkladı. Anadolu Efes ise oyuncuyu 1+1 yıllık sözleşmeyle kadrosuna kattı.

Fenerbahçe Beko’da Achille Polonara ayrılığı

Yeni sezona kabuk değiştirerek giren Fenerbahçe Beko’da ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Vesely, De Colo gibi yıldızların ardından Achille Polonara da sarı-lacivertli takımdan ayrıldı.

Fenerbahçe’nin ayrılık açıklamasından yaklaşık 2 saat sonra Anadolu Efes, Ponolara ile sözleşme imzalandığını açıkladı. Efes’in açıklamasında, “İtalyan oyuncu Achille Polonara ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladık” ifadelerine yer verildi.

FENERBAHÇE’NİN AÇIKLAMASI

“Fenerbahçe Beko'nun 2021-22 sezonu kadrosunda yer alan sporcumuz Achille Polonara ile yollarımız ayrılmıştır.

Fenerbahçe Ailesi’ne verdiği katkılardan dolayı sporcumuz Achille Polonara'ya teşekkür eder, kariyerinin yeni döneminde kendisine başarılar dileriz.”

Barcelona, Jan Vesely transferini açıkladı İlginizi Çekebilir Barcelona, Jan Vesely transferini açıkladı Nando De Colo, Fenerbahçe Beko'dan ayrıldı İlginizi Çekebilir Nando De Colo, Fenerbahçe Beko'dan ayrıldı Fenerbahçe Beko, Scottie Wilbekin'i açıkladı İlginizi Çekebilir Fenerbahçe Beko, Scottie Wilbekin'i açıkladı
Loading...