Igor Kokoskov’dan Marko Guduric’e teşekkür: ‘Yaptığı çok büyük bir şey’

Euroleague'de Olympiakos'u 76-71 mağlup eden Fenerbahçe Beko kritik bir zafere imza atarken, Başantrenör Igor Kokoskov karşılaşmanın ardından oyuncusu Marko Guduric'e ayrı bir parantez açtı.

Igor Kokoskov’dan Marko Guduric’e teşekkür: ‘Yaptığı çok büyük bir şey’

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Igor Kokoskov, Olympiakos karşısında aldıkları 76-71'lik galibiyet ve Marko Guduric hakkında açıklamalarda bulundu.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu'na konuşan Igor Kokoskov, bugün aile büyüğünün vefat haberini alan Marko Guduric'in basketbol ailesiyle kalıp, takıma katkı verme isteğine değindi ve şöyle konuştu:

“Psikolojik olarak çok zor bir maçtı. Çok iyi bir takım karşı oynadık ama psikolojik olarak onlar biraz daha rahattı ancak genel olarak yine de zor bir maçtı. Bahsetmek istediğim önemli bir konu daha var; Marko Guduric bugün ailesinden çok önemli birini kaybetti ve basketbol ailesiyle birlikte olmak istedi. Ona çok teşekkür etmek istiyorum bu enerjiyi bulup, burada olup, bizimle olup maça çıkıp katkı vermeye çalışması gerçekten çok büyük bir şey. Ona da bunun için çok teşekkür ederim.”

Euroleague | Olympiakos: 71 - Fenerbahçe: 76 İlginizi Çekebilir Euroleague | Olympiakos: 71 - Fenerbahçe: 76
Loading...