Lebron James, iki Indiana taraftarını salondan attırdı

Los Angeles Lakers'ın yıldızı LeBron James, Indiana Pacers mücadelesinde saha kenarında oturan iki taraftarı salon dışına attırdı.

Lebron James, iki Indiana taraftarını salondan attırdı

LA Lakers’ın 36 yaşındaki süperstarı LeBron James, Indiana Pacers deplasmanında maçın bitimin kısa süre kala saha kenarındaki iki taraftarı tribünden kovdurdu. Lakers’ın 124-116 galip geldiği maçın uzatma periyodunun sonlarında doğru, LeBron maçın hakemiyle konuşmaya başladı ve saha kenarındaki iki taraftarı gösterdi.

Kısa süreli tartışmanın ardından taraftarların oturduğu yere gelen güvenlik görevlisi, iki Indiana taraftarını saha dışına çıkardı. Taraftarlardan biri, alaycı şekilde somurtkan bir surat ifadesiyle, LeBron’a doğru ağlayan bebek hareketi yaptı. İkilinin James’i kızdırmak için ne söyledikleri ya da yaptıkları belli değil.

Maçtan sonra konu hakkında açıklama yapan James, “”Müstehcen jestler ve kelimeler işin içine girdiğinde buna müsamaha gösterilemez. Takımın için tezahürat yapabilirsin ve diğer takımın kazanmasını istemeyebilirsin. Ama bundan çok farklı bir durumdu. Benim bir taraftara asla söylemeyeceğim şeyleri, onlar da bana söylememeli” ifadelerini kullandı.

BİR MAÇLIK CEZA ALMIŞTI

Lakers’ın yıldızı LeBron James, Detroit Pistons maçında rakibinin yüzüne kasten dirsek attığı için bir maçlık cezasının ardından sonraki ilk maçına çıkmıştı. James, Pistons pivotu Isaiah Stewart’ın yüzünü kanlar içinde bıraktığı olayın ardından New York Knicks maçında forma giyememişti.

Afrikalı gazeteci 'özür dile' dedi, Klopp çılgına döndü İlginizi Çekebilir Afrikalı gazeteci 'özür dile' dedi, Klopp çılgına döndü Squid Game yönetmeni, dizinin sonunu beğenmeyen LeBron James'i hedef aldı İlginizi Çekebilir Squid Game yönetmeni, dizinin sonunu beğenmeyen LeBron James'i hedef aldı
Loading...