Türk boksör Ünsal Arık’a sokakta saldırı: ‘Bütün kemiklerinizi kıracağım’

Ünlü Türk boksör Ünsal Arık, Almanya'da saldırıya uğradı. Muhalif kimliği ile ön plana çıkan Arık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Türk bayrağını temsil eden bir sporcuya vatan haini demek, vicdansızca, kalleşçe saldırmak hangi kitapta yazar?" dedi.

Türk boksör Ünsal Arık’a sokakta saldırı: ‘Bütün kemiklerinizi kıracağım’

Almanya doğumlu Türk boksör Ünsal Arık, Twitter hesabından yayınladığı videoda saldırıya uğradığını açıkladı.

Videoda yüzünde kızarıklıklar olan ve elindeki kanlar görünen Arık, “Bu yaptıklarınız, bu gelici geçici insanlar için değer mi bilmiyorum ama anlaşılan rahat yok size. Bir dahaki sefere sadece çenenizi değil, bütün kemiklerinizi kıracağım. Allah ne hak ediyorsanız onu versin. Utanın lan, utanın. Türk bayrağını temsil eden bir sporcuya vatan haini demek, vicdansızca, kalleşçe saldırmak hangi kitapta yazar? Gerçekten üzülüyorum artık” ifadelerini kullandı.

Atatürkçü kimliği ile bilinen ve hükümet karşıtı protestolarla adından sıkça söz ettiren Ünsal Arık’a binlerce geçmiş olsun mesajı yağdı. TİP Milletvekili Barış Atay ve ünlü yazar Ahmet Ümit de, saldırıya uğrayan Arık’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

'Fenerbahçe Token' çıktı, 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı! Tükendi... İlginizi Çekebilir 'Fenerbahçe Token' çıktı, 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı! Tükendi... Diskalifiye edilen Fransız boksör Mourad Aliev'den protesto | 2020 Tokyo Olimpiyatları İlginizi Çekebilir Diskalifiye edilen Fransız boksör Mourad Aliev'den protesto | 2020 Tokyo Olimpiyatları