4,5 ay sonra iyileşen Barcelona’nın yıldızı Dembele yine sakatlandı

2017'de büyük umutlarla transfer edilen ancak, sürekli uzun süreli sakatlıklar yaşayan Ousmane Dembele yine sahalardan uzak kalacak. Yaklaşık 4,5 ay sonra iyileşen Fransız futbolcu hakkında Barcelona'dan açıklama geldi.

Ekonomik ve kadro sıkıntılarıyla boğuşan Barcelona, Fransız yıldızı Ousmane Dembele’nin iyileşmesine sevinemeden yıldız futbolcuyu yeniden sakatlandığı haberiyle sarsıldı. Fransız futbolcu, sol bacağındaki uyluktan yine sakatlandı ve kronik sakat imajını tazelemiş oldu. Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Dinamo Kiev maçıyla aylar sonra formasına kavuşan 24 yaşındaki futbolcu yaklaşık 30 dakika sahada kaldı ve iyi bir performans sergiledi.

Ancak Barcelona’dan yapılan açıklamada, Dembele’nin sol bacak kasında yaşadığı bir sorun olduğu ifade edildi. Dembele’nin sahalara dönüşüyle ilgili net bir bilgi verilmezken, sakatlığın tahmini iyileşme süreci 3-4 hafta olarak biliniyor. Dembele Kiev maçında sahada kaldığı 30 dakikada iyi bir oyun oynamasına rağmen, İspanya basınındaki haberlerde sakatlıktan yeni çıktığı için birden kendisini zorlaması sakatlığın tekrarlamasına yol açtığı iddia ediliyor. Yaklaşık 4,5 aydır sakat olan futbolcunun 30 dakikada aşırı efor sarf etmesinin birkaç hafta daha sahalardan uzak kalmasına neden olduğu yorumları yapıldı.

Messi'den çok konuşulacak Barcelona açıklaması! 'Laporta'nın sözleri canımı acıttı' İlginizi Çekebilir Messi'den çok konuşulacak Barcelona açıklaması! 'Laporta'nın sözleri canımı acıttı'
Loading...